تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
من وپسرام

من وپسرام

مهاجرت به کانادا با رايا بين الملل

مهاجرت به کانادا با رايا بين الملل

 

کشور کانادا يکي از پيشرفته‌ترين کشورهاي جهان است و در هم اکنون به يکي از جذاب ترين مقاصد براي مهاجرت و مهاجرت تحصيلي تبديل شده است.  از جمله جذابيت هاي کانادا جامعه چندفرهنگي آن است، همچنين از ديگر مزاياي کانادا مي توان به کيفيت بالاي آموزشي در کانادا و شهريه کمتر نسبت به ساير کشورها اشاره کرد. کانادا دومين کشور بزرگ است که بهخاطر استاندارد بالاي زندگي در کانادا، مورد توجه تعداد زيادي از مردم که قصد دارند براي تحصيل، کار يا زندگي مهاجرت کنند قرار گرفته است. اقتصاد رو به رشد کانادا، شرايط فرهنگي مناسب، مهاجرپذيري و وجود دانشگاه‌هاي معتبر از جمله عواملي هستند که مي‌توانند براي همه افرادي که ميخواهند مهاجرت تحصيلي و اخذ ويزاي تحصيلي کشورهاي پيشرفته را داشته باشند بسيار جذاب باشد.

 

اگر شما هم از اين دسته مردم هستيد که به فکر مهاجرت به کانادا يا کشورهاي ديگر هستيد توصيه مي کنيم حتما از خدمات رايابين الملل استفاده کنيد. رايابين الملل يک شرکت کانادايي است که به دانشجويان و مردمي که قصد مهاجرت به کشورهاي اروپايي يا کانادا را دارند مشاوره و راهنمايي مي دهد و براي دريافت ويزا و اقامت کشور مقصد به شما کمک خواهد کرد.

کانادا کشوري امن براي دانشجويان

رايا بين الملل با بهره گيري از متخصصان با تجربه و استفاده از دانش روز، مشاوره هاي اختصاصي با توجه به شرايط هر يک از داوطلبان و برنامه آنها ارائه مي کند. رايابين الملل با پيگيري هاي منظم و به موقع به شما کمک خواهد کرد تا با صرف کمترين زمان بهترين نتيجه را براي مهاجرت و مهاجرت تحصيلي خود دريافت کنيد.

شرکت رايابين الملل international raya در تلاش است بهترين خدمات و راهنمايي ها را به شما براي ادامه تحصيل و کار در کشورهاي مختلف دنيا بويژه کانادا ارائه کند تا در سختي هاي اين مسير تنها نباشيد و در کمترين زمان اين مسير سخت را پشت سر بگذاريد. براي آشنايي بيشتر با شرايط تحصيلي و مدارک مورد نياز و زندگي در کشورهاي مختلف مي توانيد به سايت رايا بين الملل مراجعه کنيد.

 

موضوع :
برچسب ها : مهاجرت,به,کانادا,با,رایا,بین,الملل,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 4 ارديبهشت 1400ساعت 13:38 توسط فردین | تعداد بازديد : 3 | |

وام با ضمانت طلا در بانک رسالت دنياي متفاوتي از سپرده وام طلا است

وام با ضمانت طلا در بانک رسالت دنياي متفاوتي از سپرده وام طلا است

اين روزها بازار طلا بسيار داغ است. متأسفانه، اين روزها ما در حال تعديل نيستيم، اين سالها بازار بي ثبات باعث شده که طلا با ارزش‌تر از ارزش آن باشد. اين ارزش کاذب بهانه خوبي براي وام دهندگان يا فروشندگان کالا براي تضمين است. شما طلا را به قيمت وام يا کالا خريداري مي‌کنيد و ضمانت معتبر را به طور نقدي به سپرده گذار مي‌دهيد. کاربر گرامي، شما در حال خواندن اين مقاله هستيد. اين شماره در سال 1998 نوشته شد و در سال 1999 بانک رسالت وام طلا نداشت.

صندوق اعتماد بانک ملي طلا

سالهاست که بانک ملي يک صندوق اعتماد طلا دارد. شما با توزين طلا به بانک مي‌رويد، اگر گرما در پذيرش بانک بود، طلاي شما را به عنوان سپرده نگه مي‌دارد و پس از يک سال مي‌توانيد؛ مبلغ کمي براي طلاي خود قرض بگيريد. اين روش وام تضميني طلا محسوب نمي‌شود. بانک بايد حجم سکه‌هاي فلزي گرانبها را که سرمايه و دارايي‌هاي هر کشور به مشتري وام مي‌دهد، افزايش دهد و به طور کلي طلا براي نگهداري و استقراض بانک است.

 

اگر وام باشد

با اين روش سپرده گذاري در بانک ملي، شخصي که طلا دارد نيز بايد 33? از ارزش طلا را براي بيمه پرداخت کند. اگر قصد استفاده از خدمات وام را داشته باشد، مي‌تواند به ازاي هر گرم طلاي خود 10 هزار تومان بگيرد.

 

رسالت بانک و مبلغ وام

بانک قرض الحسنه يک مأموريت قرض الحسنه است. وام اول 20 ميليون تن با کارمزد 4?، وام دوم پس از اتمام اقساط اول وام تا 30 ميليون تن و کارمزد 2? است.

 

بانک مأموريت و ضمانت

بانک رسالت در ازاي دريافت متوسط و مدت سپرده در سررسيد، به فرد وام مي‌دهد. وام براي هر ده ميليون تن بايد ضامن داشته باشد. وجود دفترچه چک، رسيد کسر از وام گيرنده و ضامنين شرط اجباري براي اخذ رتبه اعتباري است. اگر تهيه اين ضامن‌ها براي شما دشوار است، اگر حقوق شما بالاتر از اقساط ماهانه هر ماه باشد، در سيستم معتبر خواهيد شد. شما مي‌توانيد تضمين کنيد. روش ديگري که اين بانک به مشتريان خود ارائه مي‌دهد ضمانت طلا است. اگر طلا داريد، اين فلز گرانبها مي‌تواند ضامن شما باشد.

 

سايت خبري رسالت بانک

آقاي حسين زاده، مديرعامل بانک رسالت، در سايت خبري رسمي بانک رسالت گفت: ضمانت وام متقاضيان وام فقط به يک ضامن معتبر مورد تأييد بانک قرض الحسنه رسالت نياز دارد و البته مشتريان ممکن است ضمانت‌هاي ديگري مانند طلا داشته باشند. همچنين تهيه کنيد

https://www.bannersociety.com/users/tala2021/

قانون وام طلا

گرفتن ضمانت طلا يک قاعده پيچيده نيست. هر مبلغي که وام گرفته‌ايد معادل نرخ طلاي روزانه محاسبه مي‌شود و اگر ارزش طلا با مقدار وام و کارمزد برابر باشد، طلا به عنوان وثيقه. بانک قبول مي‌کند.

 

بانک کارگشايي نيز طلا را قبول مي‌کند

بانک کارگشايي يکي از شرکت‌هاي تابعه بانک ملي است که با واريز طلا به متقاضي امتياز وام را ارائه مي‌دهد. ارزيابان بانک؛ عيار، آن‌ها وزن طلا را اندازه مي‌گيرند و ارزش آن را به شما مي گويند. سپس بانک بسته به شرايط شما 10 تا 2 وام با اين ارزش به شما مي‌دهد. به خاطر داشته باشيد که در اين بانک طلا يک سپرده و ضمانت است، اما در رسالت بانک طلا يکي از راه‌هايي است که مشتري براي تضمين وام انتخاب مي‌کند.

 

بررسي تفاوت بين بانک رسالت و بانک کارگشايي

شما در بانک افتتاحيه با سپرده طلا 10 ميليون تن وام خواهيد داشت. در بانک رسالت، ارزش طلا تعيين کننده ميزان وام و سرنوشت وام شما نيست. در بانک رسالت، وام شما به عنوان يک وام خوب محاسبه مي‌شود، اما در بانک کارگشايي نرخ سود به دو روش قرض الحسنه و جعاله تعيين مي‌شود.

https://telescope.ac/wm-tl/LbrVuFwNT

بانک ملي و وام طلا

علاوه بر صندوق اعتماد بانک ملي مرکزي، اين بانک وام طلا نيز مي‌دهد، شما 140 گرم طلا را در 18 قيراط واريز مي‌کنيد و پس از آن دو ميليون وام دريافت مي‌کنيد. سپرده طلا 186 گرم ميزان وام را به ده ميليون تن افزايش مي‌دهد.

 

شرايط وام بانک ملي و اختلافات در بانک رسالت

بانک ملي مانند بانک کارگشايي سپرده‌هاي طلا وام مي‌دهد و همان ضمانت را مي‌پذيرد، اما بانک رسالت در صدد است طلا را فقط به عنوان وثيقه در دوره بازپرداخت وام تعهد کند. بانک ملي سکه را به عنوان وثيقه در وام‌هاي خود قبول نمي‌کند و مي‌گويد که فقط طلاي تزئيني و تقلبي را مي‌پذيرد. طبق بررسي‌هاي ووم چي، بانک رسالت در ساعت اخبار رسمي خود از طلا و سکه نام برد.

 

حرف آخر

رسالت بانک سالهاست که با قراردادهاي اسلامي کار مي‌کند. اين يکي از بانکهاي مورد احترام و مورد حمايت کشورمان است. براي افرادي که شرايط بررسي و ارائه ضامن را ندارند. ضمانت طلا يکي از بهترين گزينه‌هاست. با تضمين طلا از فکر نگهداري آنها در خانه خلاص خواهيد شد! هر اونس طلا معادل چهار گرم است.

 

موضوع :
برچسب ها : وام,با,ضمانت,طلا,در,بانک,رسالت,دنیای,متفاوتی,از,سپرده,وام,طلا,است,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 17 ارديبهشت 1400ساعت 11:08 توسط فردین | تعداد بازديد : 20 | |

همکاري هايک ويژن با کمپاني ويديو نتيکس (Videonetics )

همکاري هايک ويژن با کمپاني ويديو نتيکس (Videonetics )

نمايندگي هايک ويژن ( Hikvision ) در زمينه گسترش تکنولوژي هاي نظارت تصويري با يکي از بزرگترين شرکت هاي توسعه دهنده پلتفرم محاسبات تصويري ، کمپاني ويديو نتيکس همکاري مشترک مي کند .

اين همکاري شامل يکپارچه سازي دوربين هاي تحت شبکه هايک ويژن با نرم افزار هوشمند مديريت تصاوير ويديويي Videonetics است. کاربران مي توانند تصاوير زنده وضبط شده دوربين هايک را با فرمت H.265+ بر روي سيستم هاي ضبط خود در اختيار داشته باشند. تصاوير ضبط شده حداقل پهناي باند و فضا را در سيستم اشغال مي کنند و هيچ افت کيفيتي نخواهند داشت .

 

هوشمند سازي سيستم نظارت تصوير

مديريت يکپارچه و هوشمند تصاوير

در اين همکاري مشترک ، ويژگي هاي پيشرفته شامل آناليز تصوير دوربين ها توسط نرم افزار IVMS مديريت مي شود . به عنوان مثال کاربران از طريق نرم افزار ويديونتيکس ، مي توانند تصوير دوربين هايک ويژن را مشاهده ، ضبط و يا سوژه اي را در بين تصاوير ضبط شده دوربين رديابي کنند . به علاوه آنها مي توانند از تصاوير دوربين جهت نظارت کلي ، حفاظت پيراموني ، ضبط هدف در منطقه مورد نظر ، کنترل ترافيک و … استفاده کنند .

فشرده سازي هوشمند دوربين هايک ويژن

مهمتر از همه پشتيباني از فرمت فشرده سازي هوشمند H.265+ هايک ويژن به ميزان قابل توجهي پهناي باند و فضاي اشغال شده روي هارد را کاهش مي دهد . پهناي باند تصاوير در فشرده سازي H.265+ هايک ويژن حدود 67% نسبت به H.265 ، کمتر شده است . اين امکان زماني اهميت دو چندان پيدا مي کند که پهناي باند محدودي در اختيار داشته باشيم و يا نياز به ضبط تصوير دوربين براي مدت طولاني باشد.

آويناش تري ودي مدير بخش توسعه بازار شرکت ويديو نتيکس ، در اين زمينه گفت : ما از شروع اين همکاري مشترک با هايک ويژن بسيار خوشحاليم ، ادغام IVMS ما با دوربين هاي سري H.265+ کمک مي کند تا کاربران مختلفي در سرتاسر دنيا از سيستم هاي نظارت تصويري در بالاترين سطح ممکن برخوردار باشند .

ادلر وو مدير بخش همکاري مشترک بين المللي هايک ويژن هم در اين زمينه گفت : هايک ويژن در تلاش است تا يک پلتفرم مشترک قدرتمند براي توسعه راهکار هاي مختلف نظارت تصويري متناسب با نياز مصرف کنندگان طراحي نمايد . تکنولوژي H.265+ ما در هايک ويژن به مشتريان اجازه مي دهد تا بدون هيچ محدوديتي تصاوير را با پهناي باند و کيفيت مناسب در سرور ها ضبط کنند .

خدمات  نصب دوربين مداربسته

آنچه پيش روست براي سيستم هاي دوربين مدار بسته :
ويدئو هاي امنيتي در آينده ممکن است نگاه متفاوت اما چه مي گذرد را تغيير دهيد? فناوري آي پي بيش از آنالوگ را? ما فن آوري هاي جديد پديدار مي ديد؟

مقاله امنيت اطلاعات سازمان ديده بان زل زده به توپ کريستال: نظارت تصويري در سال 2020، ما فکر کردم.

در خود مقاله آنها بحث در مورد پيش بيني چند خلاصه زير:

قابليت افزايش شبکه
به عنوان فن آوري شبکه هاي جهاني و اتصال را بهبود مي بخشد، بيشتر دستگاه ها و سيستم ناچار به راه حل هاي مبتني بر آي پي انتقال خواهد شد. کنترل کيفيت ويدئو بيش از شبکه و دسترسي عمومي به سيستم را بهبود بخشد.
تحرک انعطاف پذير
تلفن همراه ادامه خواهد داد به رشد در سهم بازار و انعطاف پذيري صنعت امنيت ويديو نياز به رشد با آن. آن را نيز معرفي چالش هاي زيادي است که توليد کنندگان و integrators براي غلبه بر موفق داشته.
اضافه کردن مقدار
ارزش افزوده خدمات، بهبود تجزيه و تحليل ويديو با استفاده از نقشه هاي گرما، و غيره به طور فزاينده اي به کاربر نهايي ارزشمند ثابت خواهد کرد و بايد در حال حاضر توسط ارائه دهندگان در نظر گرفته.
ذخيره سازي داده ها
DVRs کاهش در استفاده و راه به در دوربين شبکه و ابر مبتني بر ذخيره سازي.
به عنوان يک گزينه ليزينگ
چيزي براي نگه داشتن يک نگاه براي مقرون به صرفه برنامه همراه با ساير خدمات ميزباني مانند ذخيره سازي ويدئو ليزينگ است.
در سراسر هيئت مديره رشد?
افزايش استفاده از امنيت "دوربين مدار بسته" بر اساس نظارت تصويري در سراسر هيئت مديره ديده خواهد شد. از فضاهاي عمومي مثل ايستگاه هاي قطار و فرودگاه ها به بهداشت و درمان خصوصي کاربران و برنامه هاي دولت، وجود افزايش تعداد از چشم ناظر وجود دارد خواهد شد. قوانين dictating حداقل وضوح و کيفيت در برخي موارد نيز در حال آمدن است.
چه بازار مهم هستند؟
اگر چه در حال حاضر اشباع شده، آمريکا و اروپا بازارهاي پرسود ترين ادامه خواهد داشت. سوئيچ از آنالوگ به ديجيتال سيستم هاي بسيار زيادي از آشفتگي سوق دادن برخي از بازيکنان و آوردن امکانات جديد را ايجاد مي کند. مناطق ديگر با زيرساخت هاي شبکه هاي قوي نيز سهم بازار دريافت خواهيد کرد.
افکار
ما تمايل به توافق مي کنيد که بيشتر شبکه نسبت به آي پي بسيار قوي پيشرو در جهان است و بر اساس صنعت دوربين مدار بسته. امنيت اين سيستم با اين حال، نيز مشکل تر براي مديريت تبديل خواهد شد. اين تماس براي هزينه هاي اضافي براي توليد کنندگان و integrators از جمله افزايش اتکا به شخص ثالث ذخيره سازي راه حل هاي نرم افزار تيم توسعه و امنيت ديجيتال حرفه اي. متاسفانه، اين راه حل گران تر در کوتاه مدت ترجمه ممکن است. آن با اين حال، بالقوه صنايع جديدي ايجاد خواهد شد.

بازار بيشتر از دوربين هاي ديجيتال به نرم افزار مديريت، به عنوان کم هزينه، کم کيفيت محصولات اشباع شده با تبديل خواهد شد. در حالي که نه مؤثر بر بازار پايان بالا، مصرف خصوصي را با انتخاب بزرگتر از راه حل هاي hit-or-miss، بدون زرق و برق مواجه شده. اين شرکت ها با تمرکز بر کيفيت محصولات مصرفي درجه آن حتي سخت تر به فروش به مشتري مورد نظر خود را پيدا کنيد.

بيشتر بخوانيد:   قيمت دوربين مداربسته تي وي تي

ذخيره سازي يک موضوع جالب خواهد بود. نظارت تصويري مبتني بر ابر ذخيره سازي جريان اصلي برويد? دخالت دولت نيز مي تواند مورد توجه قرار مهم. ما همچنين فکر مي کنم پهناي باند ممکن است تنگنا, اما به عنوان مناطق بيشتر شبکه هاي فيبر نوري با سرعت بالا، شايد اين به همان اندازه مسئله نخواهد بود.

باديگران
افکار شما در مورد آينده نظارت تصويري 10 20 يا 50 سال دنبال چه هستند؟ ما را تا پايان با سيستم هاي آنالوگ هنوز در محل ما خواهد شد به طور کامل با شبکه جهاني، ابر مبتني بر يکپارچه يا ما تا جايي در ميان به پايان خواهد رسيد؟ اظهارنظر زير چشم انداز خود را به اشتراک بگذاريد.

 

موضوع :
برچسب ها : همکاری,هایک,ویژن,با,کمپانی,ویدیو,نتیکس,(Videonetics,),,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 30 ارديبهشت 1400ساعت 2:01 توسط فردین | تعداد بازديد : 1 | |

هواوي واچ 3 با قابليت سنجش فشار خون و ثبت نوار قلب در راه است

هواوي واچ 3 با قابليت سنجش فشار خون و ثبت نوار قلب در راه است

اخبار پوشيدني‌هاي هوشمندهواوي

 

بر اساس پست جديدي که توسط يکي از مديران رده بالاي هواوي به نام هي گانگ در ويبو منتشر شده، اولين ساعت هوشمند اين شرکت با قابليت نظارت بر فشار خون در نيمه دوم سال جاري ميلادي عرضه خواهد شد. بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط گانگ، اين ساعت هوشمند جديد که از فناوري ثبت نوار قلب (الکتروکارديوگرام) نيز بهره مي‌برد، چند وقتي است که به عنوان يک دستگاه پزشکي در چين ثبت شده و در حال حاضر نيز مراحل تست باليني خود را در مراکز پزشکي سراسر کشور آغاز کرده است.

بيشتر بخوانيد:    دوربين مدار بسته چيست؟      تجهيزات دوربين مدار بسته

هواوي قصد دارد در کنار اندازه‌گيري هوشمند دماي بدن که باعث تشخيص زود هنگام برخي بيماري‌ها مانند کرونا مي‌شود، به کنترل فشار خون و غربالگري بيماري‌هاي عروق کرونر قلب کمک کند. سنسور الکتروکارديوگرام ساعت هوشمند جديد اين شرکت به کمک داده‌هاي حاصل از PPG و ACC، تشخيص علائم اوليه بيماري‌هاي قلبي را ميسر خواهد کرد. گفته مي‌شود هواوي در حال کار بر روي ساعت هوشمند واچ 3 (Watch 3) است و در کنار پرچمدارهاي سري پي 50 آن را معرفي خواهد کرد. در حال حاضر اطلاعات بسيار کمي از مشخصات سخت افزاري اين ساعت منتشر شده اما شايعات حکايت از به‌کارگيري سيستم عامل اختصاصي هارموني او اس و سيم کارت الکترونيکي (eSIM) در اين محصول دارند.

بيشتر بخوانيد:     قيمت دوربين مداربسته  دوربين مداربسته

 

 

 

 

موضوع :
برچسب ها : هواوی,واچ,3,با,قابلیت,سنجش,فشار,خون,و,ثبت,نوار,قلب,در,راه,است,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 6 خرداد 1400ساعت 2:18 توسط فردین | تعداد بازديد : 3 | |

نکات طلايي که زمان استفاده از يدک کش بايد رعايت کنيم!

نکات طلايي که زمان استفاده از يدک کش بايد رعايت کنيم!

احتمالا يک بار در عمرتان هم که شده مجبور به استفاده از يدک کش­ها مي‌شويد. خرابي، تصادف يا تمام شدن سوخت و در جاده ماندن همانا و کمک گرفتن همانا تا استفاده از يدک کش را تجربه کنيم. به هرحال ماشين است، نمي­پرسد کي و کجا بايد خراب شوم، بايد خود را براي هر شرايطي آماده کنيم.

آنچه که مهم است دانستن و رعايت نکاتي مربوط به يدک کشي خودرو است که ضروري تلقي مي‌شود تا زمينه ساز خسارات و دردسرهاي بعدي نباشد. در ادامه اين صفحه يا کمک خودروبر پارس شما را با اين نکات آشنا خواهيم کرد، پس تا پايان با ما باشيد تا ببينيم در حين يدک يا بکسل خودرو چه کار بايد کرد.

رعايت نکات ايمني در هنگام يدک خودرو

احتمالا يک بار در عمرتان هم که شده مجبور به استفاده از خودرو بر­ها مي‌شويد. خرابي، تصادف يا تمام شدن سوخت و در جاده ماندن همانا و کمک گرفتن همانا تا استفاده از خودرو بر را تجربه کنيم. به هرحال ماشين است، نمي­پرسد کي و کجا خراب شوم، بايد خود را براي هر شرايطي آماده کنيم.

آنچه که مهم است دانستن و رعايت نکاتي مربوط به خودروبر است که ضروري تلقي مي‌شود تا زمينه ساز خسارات و دردسرهاي بعدي نباشد. در ادامه اين صفحه يا کمک خودرو بر پارس شما را با اين نکات آشنا خواهيم کرد، پس تا انتهاي اين متن با ما همراه شويد تا ببينيم در حين يدک يا بکسل خودرو چه بايد کرد.

رعايت نکات ايمني در هنگام خودرو بر

اگر قصد يدک کشي خودرو خراب را داشتيد بايد به نکته مهمي توجه نشان دهيد. اين نکات تنها مختص کارشناسان و متخصصان اين امر نبوده و بهتر است افراد عادي نيز آن­ها را آموزش ديده تا در مواقع اضطراري از آن‌ها آگاه باشند. از جمله اين نکات مهم و اساسي مي­توان به موارد زير اشاره کرد:

 • داشتن وسعت ديد مناسب براي راننده خودرو خودرو بر

راننده خودرو بر بايد ديد خوبي نسبت به مسير و اطراف خود داشته باشد. اين ديد مناسب در هنگام سبقت گرفتن و دور زدن در يک پيچ بسيار ضروري است؛ چراکه هر گونه اشتباه ممکن است خطرات جبران ناپذيري براي هر دو خودرو ايجاد کند.

 • تنظيم فشار باد لاستيک­ها

اين نکته به ويژه در زمانيکه خودروي معيوب روي خودروي خودرو بر سوار مي­شود اهميت ويژه­اي دارداستاندارد بودن لاستيک­ها و باد آن­ها در هنگام يدک کشي خودرو نکته­اي اساسي است. تنظيم باد لاستيک در هندلينگ و توانايي خودرو تاثير زيادي دارد.

 • ذخيره کردن تاير زاپاس

قطعا در خودروي شما نيز يک تاير کمکي اضافه وجود دارد چه برسد به خودروهاي خودرو بر که اين نکته اهميت به سزايي پيدا مي­کند. حال تصور کنيد خودروي بکسل يک تريلي باشد، در اين صورت حتما وجود تاير زاپاس الزاميست و بسياري از نمايندگي­ هاي خودروبر پارس از اين نکته پيروي مي کنند.

 • کنترل حرکت در پيچ­ها

خيال کنيد در يکي از پيچ­ هاي سخت جاده چالوس راننده­اي در حال بکسل کردن خودرو بوده و نه تنها ديد مناسبي ندارد بلکه توان کنترل خودرو در اين پيچ­ها نيز برايش سخت است، در اين وضعيت انتظار سالم به مقصد رسيدن کمي خارج از تصور است.

 • ترمز گيري درست و به موقع

از نکاتي که بايد رعايت شود، اين مورد است. خودروي خودرو بري را تصور کنيد که با سيستم ترمزي نامناسب خودرويي را يدک مي­کشد آن هم در يک جاده خطرناک، پر از سراشيبي و پيچ به نظر ايمن و اصولي نمي‌آيد، آن هم براي خودرويي که در حال حمل گونه­اي ديگر از خود است. در زمان بکسل کردن بايد ترمزها به حدي مناسب و سالم باشند که در زمان اضطرار سريعا عمل کرده و فاصله استاندارد را رعايت کنند.

چه خطراتي خودروي يدک شده را تهديد مي­کند؟

از جمله اين خطرات مي­توان به امکان سرقت خودرو اشاره کرد. جلوي ضرر را از هر طرف که بگيريد منفعت است؛ يکي از بهترين راه­ها براي جلوگيري از اين اتفاق، کمک خواستن از نمايندگي­ها و شرکت‌هاي مطمئن و شناخته شده است. تصادفات نيز از ديگر خطرات در حين حمل خودرو هستند.

ممکن است در زمان جابه جايي خودرو تصادفات غير عمد نيز صورت گيرد و خسارتي کلي­تر به خودروي يدک شده وارد شود. از جمله اصولي که شرکت­هاي مربوطه وضع کرده و بعد از اين اتفاقات رعايت مي­کنند پرداخت خسارت است.

در اين شرايط بايد مشخص شود که اتفاق رخداده به دليل خطاي راننده بوده يا نقص فني خودروي خودرو بر، تا در دو صورت خسارات را پرداخت کنند:

 1. طبق تدابير شرکت­هاي ذيربط عموما خودروي خودرو بر به بيمه شخص ثالث مجهز بوده تا در صورت محرز بودن خطاي راننده، بيمه خسارات را به هر دو خودرو پرداخت نمايد.
 2. خودروهاي خودرو بر اغلب به دو نوع بيمه ديگر نيز مجهز هستند تا در صورت تشخيص تصادف به دليل مشکل خودرو از محل اين دو بيمه خسارات پرداخت شود. اين دو نوع بيمه در زير آمده است:

 الف) بيمه مسئوليت دارندگان وسيله نقليه زميني در برابر شخص ثالث

ب) بيمه مسئوليت مربوط به ابزار و اجزاء خودرو بر­ها مثل: زنجيرها، مهار کننده­ها و

اين دو بيمه تنها در صورت تشخيص خسارات به دليل مشکلات فني خودرو پرداخت مي­شوند.

سخن آخر

درست است که خودرو بر­ها در زمان اضطراري کمکي اساسي به حساب خواهند آمد، اما امکان ايجاد خطرات و خسارات به دليل عادي نبودن شرايط در هنگام استفاده از خودرو بر توسط آن­ها محتمل بوده و همين مورد توجه به نکات ايمني و اساسي قبل از يدک کردن را مي­طلبد. بنابراين سعي کنيد که پيش از استفاده از خودرو بر از مورد اطمينان بودن شرکت اعزام کننده مطمئن شويد. همچنين درد دست داشتن قبض از سوي شرکت خودرو بر نيز مي تواند شما را از ريسک هاي احتمالي همچون سرقت خودرو و يا برعهده نگرفتن خسارت وارد دور کند. همين حالا براي جابجايي خودروهاي خود با خودروبر پارس تماس بگيريد و درخواست خود را ثبت کنيد.

 

 

 

 

موضوع :
برچسب ها : نکات,طلایی,که,زمان,استفاده,از,یدک,کش,باید,رعایت,کنیم!,
امتیاز : 5 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 8 خرداد 1400ساعت 8:01 توسط فردین | تعداد بازديد : 4 | |

هايک ويژن مرکز خريد جديد اسلام آباد را توسعه مي دهد !

هايک ويژن مرکز خريد جديد اسلام آباد را توسعه مي دهد !

Centaurus يک پروژه املاک و مستغلات عظيم است که توسط شرکت معروف انگليسي WS Atkins طراحي شده است . سه برج 41 طبقه ، يک هتل 5 ستاره ، آپارتمان هاي مسکوني و مرکز خريد لوکس که اين ساختمان ها را به يکديگر متصل مي کند . طراحي داخلي ساختمان هاي مسکوني و مرکز خريد نيز توسط طراح مشهور ترک ODEION انجام شده است . برآورد تقريبي ساخت اين بناي لوکس حدود 350 ميليون دلار آمريکا تخمين زده شده است .کليه اماکن عمومي به خصوص مکان هايي که هر روز هزاران بازديد کننده را به خود جلب مي کنند ، بايد از لحاظ امنيتي تقويت شوند . مرکز خريد Centaurus به عنوان يک مرکز عمده خريد ، جهت فراهم کردن يک محيط خريد امن و مطمئن ، از راهکار هاي امنيتي استفاده مي کند .


ماموران بخش حفاظت و امنيت مرکز Centaurus براي برقراري امنيت  تلاش بسياري انجام مي دادند ، آنها با مشکلاتي مانند پرتاب زباله در راه پله ها ، ورود سارقين از ورودي و خروجي هاي اضطراري و … روبرو بودند . بازبيني فيلم ها پس از گزارش مغازه داران و ساکنين برج ها ، کمي دير بود و آنها تقريبا هيچ وقت موفق نمي شدند تا سارقين و افراد متخلف را شناسايي کنند .سيستم امنيتي جديد بايد بطور لحظه اي ويودي ها و خروجي ها را تحت کنترل داشته باشد و در صورت تشخيص هر مورد مشکوک ، آلارم هاي مورد نظر را فعال نمايد . از اين رو براي پوشش مناطق حساس ، دوربين مداربسته هايک ويژن در محل مورد نظر نصب شدند .کارشناسان براي پوشش تمامي بخش هاي مورد نظر مرکز خريد از 400 دوربين ديد در شب مدل سه مگا پيکسل DS-2CD2032-I و 80 دوربين کيوب سه نگا پيکسل DS-2CD2432F-IW استفاده کردند . تصاوير اين دوربين ها توسط 8 دستگاه NVR مدل DS-9664NI-I8 ضبط و توسط نرم افزار حرفه اي مديريت تصاوير Hikvision iVMS-5200 مديريت مي شود .iVMS-5200 Pro Hikvision يک سيستم جامع مديريت هوشمند تجهيزات امنيتي است که امکان کنترل و مديريت يکپارچه سيستم هاي مختلف از جمله دوربين مدار بسته ، اکسس کنترل ، دوربين هاي پلاک خوان ، نرم افزار هاي تشخيص چهره و نمايشگر هاي ويديو وال را دارد .

بيشتر بخوانيد:      تي وي تي         پکيج دوربين مداربسته

        

هايک ويژن مرکز خريد جديد اسلام آباد را توسعه مي دهد !


ماموران امنيتي تصاوير زنده و ضبط شده دوربين ها را در NVR بصورت طبيعي و بدور از تاخير مشاهده مي کنند و در صورت بروز هر مشکلي مي توانند فورا اقدامات لازم را انجام بدهند . نرم افزار iVMS-5200 امکان کنترل هوشمند آلارم هاي مختلف را براي اپراتور ها فراهم مي کند تا به سرعت هر مشکلي را در مراحل اوليه تشخيص و اقدامات لازم را به عمل بياورند . اين سيستم ورودي هاي  مهم به نقاط حساس را به دقت پايش مي کند و بدين ترتيب سطح ايمني در مرکز خريد و مجموعه برج هاي Centaurus افزايش مي يابد .

سيستم هوشمند مديريت آلارم  هايک ويژن  با استفاده از تکنولوژي هايي مانند تشخيص ورود غير مجاز ، تشخيص عبور از خط فرضي ، تشخيص حرکت ، تشخيص امکان وارد شدن آسيب به دوربين و مواردي ديگر توانست مشکل ريختن زباله در پله هاي اضطراري را بطور کامل برطرف کند به علاوه سرقت هاي هميشگي نيز به طور چشمگيري کاهش يافته و تقريبا به صفر رسيد .دستگاه NVR هايک ويژن امکان نصب 12 هارد داخلي را دارند و اين مهم باعث افزايش مدت زمان ضبط تصوير دوربين هاي مرکز برج هاي اسلام آباد مي شود .در نتيجه استفاده از سيستم نظارت تصويري هايک ويژن ، مرکز خريد Centaurus در پاکستان ، ميزان امنيت خود و هزاران بازديد کننده خود را افزايش چشمگيري داده است و اين مهم باعث افزايش سطح رضايتمندي مشتريان و در نتيجه افزايش تعداد آنها شده است .

 

 

موضوع :
برچسب ها : هایک,ویژن,مرکز,خرید,جدید,اسلام,آباد,را,توسعه,می,دهد,!,
امتیاز : 2 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 8 خرداد 1400ساعت 13:20 توسط فردین | تعداد بازديد : 6 | |

هايک ويژن مرکز خريد جديد اسلام آباد را توسعه مي دهد !

هايک ويژن مرکز خريد جديد اسلام آباد را توسعه مي دهد !

Centaurus يک پروژه املاک و مستغلات عظيم است که توسط شرکت معروف انگليسي WS Atkins طراحي شده است . سه برج 41 طبقه ، يک هتل 5 ستاره ، آپارتمان هاي مسکوني و مرکز خريد لوکس که اين ساختمان ها را به يکديگر متصل مي کند . طراحي داخلي ساختمان هاي مسکوني و مرکز خريد نيز توسط طراح مشهور ترک ODEION انجام شده است . برآورد تقريبي ساخت اين بناي لوکس حدود 350 ميليون دلار آمريکا تخمين زده شده است .کليه اماکن عمومي به خصوص مکان هايي که هر روز هزاران بازديد کننده را به خود جلب مي کنند ، بايد از لحاظ امنيتي تقويت شوند . مرکز خريد Centaurus به عنوان يک مرکز عمده خريد ، جهت فراهم کردن يک محيط خريد امن و مطمئن ، از راهکار هاي امنيتي استفاده مي کند .


ماموران بخش حفاظت و امنيت مرکز Centaurus براي برقراري امنيت  تلاش بسياري انجام مي دادند ، آنها با مشکلاتي مانند پرتاب زباله در راه پله ها ، ورود سارقين از ورودي و خروجي هاي اضطراري و … روبرو بودند . بازبيني فيلم ها پس از گزارش مغازه داران و ساکنين برج ها ، کمي دير بود و آنها تقريبا هيچ وقت موفق نمي شدند تا سارقين و افراد متخلف را شناسايي کنند .سيستم امنيتي جديد بايد بطور لحظه اي ويودي ها و خروجي ها را تحت کنترل داشته باشد و در صورت تشخيص هر مورد مشکوک ، آلارم هاي مورد نظر را فعال نمايد . از اين رو براي پوشش مناطق حساس ، دوربين مداربسته هايک ويژن در محل مورد نظر نصب شدند .کارشناسان براي پوشش تمامي بخش هاي مورد نظر مرکز خريد از 400 دوربين ديد در شب مدل سه مگا پيکسل DS-2CD2032-I و 80 دوربين کيوب سه نگا پيکسل DS-2CD2432F-IW استفاده کردند . تصاوير اين دوربين ها توسط 8 دستگاه NVR مدل DS-9664NI-I8 ضبط و توسط نرم افزار حرفه اي مديريت تصاوير Hikvision iVMS-5200 مديريت مي شود .iVMS-5200 Pro Hikvision يک سيستم جامع مديريت هوشمند تجهيزات امنيتي است که امکان کنترل و مديريت يکپارچه سيستم هاي مختلف از جمله دوربين مدار بسته ، اکسس کنترل ، دوربين هاي پلاک خوان ، نرم افزار هاي تشخيص چهره و نمايشگر هاي ويديو وال را دارد .

بيشتر بخوانيد:      تي وي تي         پکيج دوربين مداربسته

        

هايک ويژن مرکز خريد جديد اسلام آباد را توسعه مي دهد !


ماموران امنيتي تصاوير زنده و ضبط شده دوربين ها را در NVR بصورت طبيعي و بدور از تاخير مشاهده مي کنند و در صورت بروز هر مشکلي مي توانند فورا اقدامات لازم را انجام بدهند . نرم افزار iVMS-5200 امکان کنترل هوشمند آلارم هاي مختلف را براي اپراتور ها فراهم مي کند تا به سرعت هر مشکلي را در مراحل اوليه تشخيص و اقدامات لازم را به عمل بياورند . اين سيستم ورودي هاي  مهم به نقاط حساس را به دقت پايش مي کند و بدين ترتيب سطح ايمني در مرکز خريد و مجموعه برج هاي Centaurus افزايش مي يابد .

سيستم هوشمند مديريت آلارم  هايک ويژن  با استفاده از تکنولوژي هايي مانند تشخيص ورود غير مجاز ، تشخيص عبور از خط فرضي ، تشخيص حرکت ، تشخيص امکان وارد شدن آسيب به دوربين و مواردي ديگر توانست مشکل ريختن زباله در پله هاي اضطراري را بطور کامل برطرف کند به علاوه سرقت هاي هميشگي نيز به طور چشمگيري کاهش يافته و تقريبا به صفر رسيد .دستگاه NVR هايک ويژن امکان نصب 12 هارد داخلي را دارند و اين مهم باعث افزايش مدت زمان ضبط تصوير دوربين هاي مرکز برج هاي اسلام آباد مي شود .در نتيجه استفاده از سيستم نظارت تصويري هايک ويژن ، مرکز خريد Centaurus در پاکستان ، ميزان امنيت خود و هزاران بازديد کننده خود را افزايش چشمگيري داده است و اين مهم باعث افزايش سطح رضايتمندي مشتريان و در نتيجه افزايش تعداد آنها شده است .

 

 

موضوع :
برچسب ها : هایک,ویژن,مرکز,خرید,جدید,اسلام,آباد,را,توسعه,می,دهد,!,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 10 خرداد 1400ساعت 14:37 توسط فردین | تعداد بازديد : 0 | |

آموزش بازي بلاست (به همراه نحوه انجام بازي) به صورت رايگان

آموزش بازي بلاست (به همراه نحوه انجام بازي) به صورت رايگان

 

مقاله آموزش بازي بلاست يکي از مقاله هاي جامع درباره اين بازي محبوب آنلاين ميباشد شما در اين مقاله تمامي آنچه را که ميخواهيد درباره اين بازي انلاين بدانيد را به طور رايگان دريافت خواهيد کرد

 

n2_p4py.png 

 

ما در پايين ليست تمام مطالبي که شما در اين مقاله دريافت خواهيد کرد را به شما معرفي ميکنيم

 

آموزش کامل بازي بلاست

 

ترفند برد در بازي بلاست به صورت پله اي

 

 

توضيحات کامل در مورد آپشن پيش بيني خودکار

 

 

شناسايي الگوريتم بازي (Blast)

 

 

آيا بازي بلاست يک بازي مورد اعتماد هست؟

 

 

اپليکيشن بازي بلاست (Blast) براي اندرويد و آيفون

 

 

اينها تمام فاکتورهاي مهم و ارزشمند از اين بازي انلاين ميباشند که شما با مراجعه به لينک پايين که منبع اين بازي ارزشمند هست ميتوانيد تمامي اين موارد را به صورت رايگان ياد بگيريد

 

موضوع :
برچسب ها : آموزش,بازی,بلاست,(به,همراه,نحوه,انجام,بازی),به,صورت,رایگان,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 18 خرداد 1400ساعت 11:45 توسط فردین | تعداد بازديد : 1 | |

يک مخلوط کن خوب بايد داراي چه مشخصاتي باشد؟

راهنماي خريد بهترين مارک مخلوط کن

در اينجا قصد داريم سه تا از بهترين مارک مخلوط کن را به شما معرفي کنيم که به ترتيب مي توانيم به مخلوط کن فيليپس، مخلوط کن پاناسونيک و مخلوط کن مولينکس اشاره داشته کنيم که سهم عمده اي از بازار را به خود اختصاص داده اند.

 

g1_yzru.jpg

منتشر شده در وب سايت ديجي رو امروزه مخلوط کن به يکي از وسايل کاربردي در هر آشپزخانه اي تبديل شده است که براي تهيه نوشيدني‌هاي مختلف و انواع دسر مورد استفاده قرار مي گيرد در کل ما مي توانيم اين محصول را به دو دسته تک کاره و چند کاره تقسيم کنيم که در ادامه به آن خواهيم پرداخت، اما قبل از آن مي خواهيم بهترين برندهاي اين محصول را به شما معرفي کنيم که شامل مخلوط کن مولينکس، مخلوط کن پاناسونيک و مخلوط کن فيليپس مي شود که مي توان گفت سهم عمده اي از بازار را به خود اختصاص داده اند، اما توجه داشته باشيد که منظور ما از بهترين مارک مخلوط کن ازنظر کيفيت و قيمت است و ما در اينجا با برندهاي تخصصي کاري نخواهيم داشت چراکه قيمت هاي بسيار بالايي دارند و عموم مردم از آنها استفاده نمي کنند از همين رو ما برندهايي با رنج قيمتي متوسط را مورد بررسي قرار خواهيم داد و مواردي را که بايد در زمان انتخاب يک مدل خوب بايد به آن دقت داشته باشيد را با يکديگر بررسي خواهيم داد تا بتوانيد به راحتي بهترين مدل مخلوط کن را در هر برندي براي خود را انتخاب کنيد.

اگر قصد خريد يک مخلوط کن را براي منزل خود را داريد مطمئنا بعد از انتخاب برند که مي تواند مخلوط کن مولينکس، مخلوط کن پاناسونيک و يا مخلوط کن فيليپس، بوش و يا هر برند ديگري باشد مهم ترين مسئله انتخاب نوع آن است که مي توانيد بر اساس نياز خود يک دستگاه تک کاره و يا يک مخلوط کن چند کاره را انتخاب کنيد و که اين مسئله کاملا بستگي به نياز و بودجه شما دارد که آيا شما به يک دستگاه تک کاره نياز داريد و يا ترجيح مي دهيد مدلي را انتخاب کنيد که داراي آسياب و يا آبميوه گيري نيز باشد، اما سوالي که در اينجا براي بسياري از افراد پيش مي آيد اين است که آيا بهتر است يک دستگاه چند کاره براي منزل خود تهيه کنند و يا هرکدام از آنها را به ‌صورت جداگانه خريداري کنند؟

در جواب اين سوال بايد بگوييم اگر در اينجا شما يک مخلوط کن سه کاره را باکيفيت بسيار خوب انتخاب کنيد که هر سه کار را براي شما انجام دهد مطمئناً قيمت آن بسيار کمتر از آن چيزي مي شود که شما بخواهيد هر سه دستگاه را به صورت جداگانه با همان کيفيت و قدرت موتور با برند مخلوط کن مولينکس، مخلوط کن پاناسونيک و انواع مخلوط کن فيليپس تهيه کنيد، اما چيزي که مسلم است اگر هر دستگاه را به صورت جداگانه و باکيفيتي بالا تهيه شود و قيمت آن براي شما مهم نباشد قطعاً ازنظر کيفيت و طول عمر نيز بسيار بالاتر است چراکه بايد در نظر داشته باشيد در زماني که يک شرکت قصد توليد يک محصول با چند عملکرد را دارد بايد طراحي آن را طوري انجام شود که بتواند يک محصول هر سه عملکرد را در خود جاي دهد و اين موضوع حتما محدوديت هايي براي طراحي آن ايجاد مي کند، اما زماني که شما آسياب برقي، مخلوط کن و آبميوه گيري را به صورت جداگانه تهيه مي کنيد هرکدام داراي مشخصات فني و طراحي منحصر به فردي مي باشد که مناسب با کارايي آن در نظر گرفته مي شود و از طرفي ديگر هر دستگاه داراي يک موتور جداگانه مي باشد پس به طور قطع طول عمر بيشتري نيز مي توانند داشته باشند، اما اگر مي خواهيد با يک هزينه متوسط يک دستگاه چند کار در خانه خود داشته باشيد با توجه به کيفيت و طول عمر انواع مخلوط کن فيليپس، مخلوط کن پاناسونيک و مخلوط کن مولينکس مي توانند انتخابي مناسب براي شما محسوب شود.

 

يک مخلوط کن خوب بايد داراي چه مشخصاتي باشد؟

در اينجا قصد داريم موارد مهمي که بايد در زمان انتخاب يک مخلوط کن خوب به آن دقت داشته باشيد را با يک ديگر مورد بررسي قرار دهيم تا در ميان هر برندي بتوانيد بهترين مدل را براي خود انتخاب کنيد فرقي هم نمي کند قرار است مدل خود را در ميان انواع مخلوط کن پاناسونيک، مخلوط کن مولينکس و يا مخلوط کن فيليپس و يا هر برند ديگري انتخاب کنيد تنها بايد به مواردي که در اينجا قصد داريم به آن بپردازيم شامل جنس بدنه، قدرت موتور، پارچ، تيغه، قفل ايمني دستگاه، دکمه پالس، اسموتي ساز مي شود.

جنس بدنه: در کل نمي توانيم بدنه مخلوط کن را در دسته مشخصات فني دستگاه قرار دهيم چراکه تاثيري بر عملکرد دستگاه ندارد و اين موضوع بيشتر بستگي به سليقه و ست آشپزخانه شما دارد در کل جنس بدنه انواع مخلوط کن به دو دسته تقسيم مي شوند آنهايي که از پلاستيک فشرده در ساخت بدنه استفاده شده و يا دسته دوم که بدنه آنها از استيل مي باشد.

قدرت موتور: مسلما يکي از پارامترهاي مهم در زمان خريد مخلوط کن محسوب مي شود که هرچه قدرت بيشتري داشته باشد مسلما کارايي دستگاه نيز بالاتر مي برد به طور مثال مدل هايي با قدرت 600 وات به بالا يک مدل قدرتمند محسوب مي شوند و مي توانند مواد غذايي بسيار سخت را به راحتي مخلوط کنند و به دليل قدرت بالاي موتور کمترين فشار به موتور وارد مي شود اما توجه داشته باشيد که برندهاي نامعتبر براي گمراه کردن مشتري وات غير واقعي بر روي محصول خود درج مي کنند اما برندهاي معتبر مانند مخلوط کن مولينکس، مخلوط کن پاناسونيک، مخلوط کن فيليپس، بوش وات واقعي دستگاه را بر روي محصولات خود درج مي کنند و خيال شما بابت اين مسئله مي تواند آسوده باشد.

پارچ مخلوط کن: يکي ديگر از پارامترهاي بسيار مهم در زمان انتخاب مخلوط کن محسوب مي شود که در کارايي دستگاه نيز مي تواند تأثير گذار باشد، جنس پارچ مي تواند به صورت پلاستيکي و يا شيشه اي باشد که مسلما هرکدام معايب و مزاياي خود را دارند، اگر بخواهيم از پارچه هاي پلاستيکي شروع کنيم بايد بگوييم اين دسته از پارچه ها بسيار سبک تر هستند اما نمي توانيد از آنها براي مخلوط کردن مواد غذايي داغ مانند سوپ و يا مواد سخت مانند يخ استفاده کنيد، اما مشکل ديگري پارچ هاي پلاستيکي دارند در بلند مدت تار و کدر مي شود، اما در مقابل پارچ هاي شيشه اي و يا پيرکس وزن بسيار بالاي دارند اما در مقابل شما مي توانيد از آنها براي مخلوط کردن مواد غذايي داغ مانند و خرد کردن مواد سخت استفاده کنيد و برخلاف پارچ هاي پلاستيکي هيچ گاه تار و کدر نمي شوند، شما مي توانيد بر اساس نياز و بودجه خود در هر سه برند مخلوط کن فيليپس، مخلوط کن مولينکس و مخلوط کن پاناسونيک و يا هر برند ديگري مدلي را انتخاب کنيد که داراي پارچ پلاستيکي و يا شيشه اي باشد.

تيغه مخلوط کن: يکي ديگر از موارد مهم در زمان انتخاب مخلوط کن تيغه آن مي باشد که در برندهاي مطرح مانند فيليپس، مولينکس، پاناسونيک و بوش از استيل ضد زنگ استفاده شده که طول عمر بسيار زيادي دارد و در طول زمان کند نمي شود، اما به موردي که در زمان انتخاب مدل مخلوط کن بايد به آن دقت داشته باشيد اين است که قسمت تيغه بتواند به آساني از پارچه جدا شود تا شستن آن بتواند راحت باشد در غير اين صورت شستن پارچ هايي که به صورت يکپارچه با تيغه طراحي شده اند بسيار مشکل است، لازم به ذکر است که بيشتر مدل هاي برندهاي مطرح همچون مخلوط کن مولينکس انواع مخلوط کن پاناسونيک و انواع مخلوط کن فيليپس و يا بوش اين مورد در نظر گرفته شده است.

قفل ايمني دستگاه: نکته ديگري که در زمان خريد مخلوط کن بايد به آن توجه داشته باشيد، قفل ايمني دستگاه است، در مخلوط کن‌ هاي جديد از يک سيستم ايمني با ضريب اطمينان بالا استفاده مي شود که در زمان درست قرار نگرفتن پارچ بر سر جاي خود دستگاه روشن نمي شود چراکه در صورت عدم وجود قفل ايمني و قرار نگرفتن درست پارچ چرخ دندها به درستي روي هم قرار نمي گيرد و با روشن شدن دستگاه چرخ دندها سابيده و خرد مي شود از همين رو برندهايي همچون مخلوط کن مولينکس، مخلوط کن پاناسونيک و مخلوط کن فيليپس از قفل ايمني بر روي تمام مدل هاي استفاده مي کنند.

دکمه پالس: فرآيند پالس در کنار تنظيمات سرعت بر روي مخلوط باعث ترکيب شدن مواد و يا خرد شدن آني محتويات داخل پارچ مي شود شما مي توانيد با استفاده از اين ويژگي ضرباتي با نهايت قدرت را بصورت لحظه اي استفاده کنيد.

اسموتي ساز: فيلتر در برخي از مدل هاي مخلوط کن به شما اين امکان را مي دهد تا آبميوه اي بدون دانه و تفاله تهيه کنيد که به آن اسموتي ساز گفته مي شود، اما در مدل هاي قديمي مخلوط کن اين ويژگي وجود نداشت و شما بايد عمل فيلتر کردن آبميوه را به صورت دستي انجام دهيد.

 

نکاتي که در زمان استفاده از مخلوط کن بايد به آن دقت کنيد:

به شما پيشنهاد مي شود زمان استفاده از مخلوط کن خود تنها 80 درصد از ظرفيت پارچ را پرکنيد، چراکه زمان روشن شدن دستگاه مواد درون پارچ از لبه ها بيرون مي ريزد، پر کردن بيش اين مقدار باعث مي‌شود که مواد هنگام کار از پارچ سر ريز شود و مي تواند منجر به صدمه رسيدن به موتور شود، اين موضوع براي مخلوط کن پاناسونيک، مخلوط کن فيليپس، مخلوط کن مولينکس و هر برند ديگري صدق مي کند.

نکته ديگري که در زمان استفاده از مخلوط کن بايد به آن دقت کنيد اين است که هيچ گاه از قاشق و چاقو براي هم زدن محصول در زمان روشن بودن دستگاه استفاده نکنيد، ابتدا دستگاه را خاموش و بعد از توقف کامل مي توانيد مواد را هم بزنيد.

براي شستن قطعات پلاستيکي مخلوط هيچ گاه از اسکاچ استفاده نکنيد چراکه استفاده از آن باعث خش افتادن آن مي شود که در بلند مدت باعث کدر شدن آن مي شود پس هميشه براي شستن ظروف پلاستيکي از ابر استفاده کنيد.

ما به شما پيشنهاد مي کنيم اگر قصد خريد مخلوط کن فيليپس، مخلوط کن پاناسونيک، مخلوط کن مولينکس و يا ديگر برندها را با گارانتي اصلي و ضمانت بهترين قيمت را داريد به فروشگاه هاي معتبر مانند ديجي کالا، زنبيل و يا فروشگاه تخصصي لوازم خانگي 20 بخر مراجعه نماييد.

 

موضوع :
برچسب ها : یک,مخلوط,کن,خوب,باید,دارای,چه,مشخصاتی,باشد؟,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 11 تير 1400ساعت 21:29 توسط فردین | تعداد بازديد : 0 | |

انگليس اوکراين را با 4 گل در هم کوبيد

انگليس اوکراين را با 4 گل در هم کوبيد!

در آخرين ديدار مرحله يک چهارم نهايي يورو ???? ، تيم هاي ملي اوکراين و انگليس عصر شنبه ساعت ??:?? به وقت تهران در ورزشگاه المپيک رم به مصاف هم رفتند که در پايان ? پيروزي به ?. انگليس تمام شد. گل هاي سه شير در اين بازي را هري کين در دقايق ? و ?? ، هري مگواير در دقيقه ?? و جوردن هندرسون در دقيقه ?? به ثمر رساندند تا آسانترين راه صعود تيم به نيمه نهايي باشد – – نهايي يورو. براي داشتن سال ????.

در ?? دقيقه اول مسابقه ، اگرچه سهشير به راحتي بر توپ و زمين مسلط شد ، اما از نظر موقعيت هاي گلزني و حملات خطرناک برتري قابل توجهي نسبت به حريف خود نداشت و فقط يک ضربه بيشتر از اوکراين داشت. . در نيمه دوم ، هنگامي که عملکرد اوکراين بسيار ضعيف تر از نيمه اول بود ، سوشير با گل زودهنگام هري مگواير به همان آرامش نيمه اول رسيد و با گل سوم که هري کين به آن اشاره کرد ، تقريباً مطمئن بود پيروزي . پايان پيروزي دانش آموزي گرت ساوت گيت نيز توسط جوردن هندرسون بازيکن ليورپول مشخص شد تا پيروزي قاطع شانزدهم جام سوشير در يکي از بازي هاي يک طرفه اين مسابقات باشد.

انگليس با اين پيروزي در آخرين تيم به نيمه نهايي مي رسد و در آنجا امتياز ميزباني را خواهد داشت و بايد به مصاف تيم ملي دانمارک برود. اين ديدار چهارشنبه اين هفته ساعت ??:?? به وقت تهران در ورزشگاه ومبلي لندن برگزار مي شود.

حزب الله عراق: حمله آمريکا به الشباب از قبل برنامه ريزي شده است.

 

محمد محي” سخنگوي گردان هاي حزب الله عراق گفت هدف قرار دادن حشد الچعبي و گروه هاي مقاومت توسط ايالات متحده از قبل برنامه ريزي شده بود.

وي افزود: پس از اينکه بسيج مردمي هدف قرار گرفت ، شاهد دو موضع گيري بوديم. موضع اول کساني بودند که با حشد الشعبي ابراز همبستگي کردند و تجاوزات آمريکايي و اسرائيلي را محکوم کردند و موضع دوم موضع ضعيف و شرم آور دولت در برابر اين تجاوز بود.

محيي با اشاره به موقعيت شرم آور برخي از گروه هاي سياسي در برابر حمله آمريکا به حشدالشعبي ، گفت: “حشدالشعبي و گروه هاي مقاومت بخشي از ارتش عراق هستند و براي حفظ امنيت و ثبات گروههاي سياسي.

سخنگوي گردان هاي حزب الله گفت: برخي از گروه هاي سياسي واقعيت ها را زير و رو کرده و از ايالات متحده و رژيم صهيونيستي حمايت مي کنند در حالي که با حشد الشعبي خصومت دارند.

صبح روز دوشنبه هفته گذشته ، چهار نيروي حشد الشعبي در حمله هواپيماي بدون سرنشين آمريکا در غرب عراق کشته و سه نفر ديگر زخمي شدند.

اين حمله در پايگاههاي تيپ ?? الحشد الشعبي در مرز سوريه صورت گرفت.

پنتاگون در بيانيه اي اعلام کرد که اين حملات در پاسخ به حملات ستيزه جويان به پايگاه ها و نيروهاي آمريکايي در خاک عراق بوده است.

پنتاگون ادعا کرد که اين سايت ها و تجهيزات توسط گروه هاي مقاومت کتاب حزب الله و سيد الشهدا استفاده شده است.

بسکتبال نوجوانان ايران در جام جهاني / شکست سنگين برابر صربستان شروع بدي دارد

تيم بسکتبال نوجوانان ايران در اولين مسابقه ???? جام جهاني لتوني به صربستان باخت.

تيم ملي بسکتبال نوجوانان ايران در اولين بازي خود در جام جهاني ???? در لتوني ، از ساعت ??:?? دقيقه شنبه ? جولاي به مصاف صربستان رفت که در نهايت با نتيجه سنگين ??-?? شکست خورد.

شاگردان محمدرضا نوري در اين بازي شروع خوبي داشتند و کوارتر اول را با نتيجه ??-?? برنده شدند ، اما اين صربستان بود که با عملکرد بهتر در دفاع زير سبد ، به ايران اجازه نمي دهد هيچ امتيازي شود. نيمه نخست صربستان با پيروزي ?? بر ?? در کوارتر دوم ، ??-?? برنده شد.

با شروع نيمه دوم ، دفاع صربستان انسجام خود را حفظ کرد تا جوانان ايراني سه امتيازي خود را از دست بدهند و ??-?? بازنده کوارتر سوم شوند. در کوارتر چهارم ، بازيکنان صربستان با برتري ?? بر ?? در آن کوارتر عملکرد بهتري را روي سه امتياز و دفاع ارائه دادند تا پيروزي قاطع ??-?? را به دست آورند.

تيم ملي بسکتبال جوانان ايران فردا (يکشنبه) ? جولاي ساعت ??:?? به وقت تهران براي دومين بازي خود به مصاف لتوني ، کشور ميزبان اين جام جهاني مي رود.
https://afzoonehkhabar.ir

https://akhbar-best.ir

https://anzalkhabar.ir

https://arvandkhabar.ir

https://asoodehkhabar.ir

https://behhnews.ir

https://behimo.ir

https://behradkhabar24.ir

https://behseo7.ir

https://benikhabar.ir

https://bestnews20.ir

https://big24khabar.ir

https://bobkhabar.ir

https://fastestnews.ir

https://favseo.ir

https://ganjelearn.ir

https://goalkhabar.ir

https://hamoonkhabar.ir

https://hanikhabar.ir

https://healthbartar.ir

https://kavehkhabar.ir

https://magimo.ir

https://meloakhbar.ir

https://modernkhabar.ir

https://mosimag.ir

https://mozhekhabar.ir

https://nicekhabar.ir

https://niiaznews.ir

https://nilofilm.ir

https://nobkhabar.ir

https://onekhabar.ir

https://pedar100news.ir

https://rahenoandishe.ir

https://rashedkhabar.ir

https://realimo.ir

https://redkhabar.ir

https://rezkhabar.ir

https://sahelekhabar.ir

https://sepmag.ir

https://speedakhbar.ir

https://techbest100.ir

https://technologykhabar.ir

https://vipkhabar24.ir

https://webishotak24.ir

 

 

موضوع :
برچسب ها : انگلیس,اوکراین,را,با,4,گل,در,هم,کوبید,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 16 تير 1400ساعت 18:03 توسط فردین | تعداد بازديد : 1 | |

بهترين تکنيک هاي محوطه سازي باغ

بهترين تکنيک هاي محوطه سازي باغ

تکنيک هاي محوطه سازي باغ به شکلي منحصر به فرد از يک فضاي معمولي و ساده سرسبز، محيطي خاص و بسيار زيبا با جلوه هاي بصري بي مانند به وجود مي آورند که براي هر طيفي از افراد جذاب و نشاط آور خواهد بود. با به کار بردن بهترين تکنيک هاي محوطه سازي باغ ويلا، باغ هاي عمومي و خصوصي و به طور کلي هر فضاي سبزي که بتوان عنوان باغ را به آن بخشيد، اين فرصت به وجود مي آيد تا از تمام پتانسيل هاي موجود به بهترين شکل بهره برداري شده و طلايي ترين جلوه هاي فضاي سبز، خلق گردد.

تهران گاردن، مجري طرح هاي محوطه سازي مدرن باغ هاي کوچک و همين طور باغ هاي 1000 متري و بزرگتر، داراي تجربه وسيع و گسترده اي در اين خصوص مي باشد. پس از بررسي و برآوردهاي اوليه، بهترين طراحي براي محوطه سازي فضاي سبز ارائه شده و طبق آن، مراحل اجراي کار کليد خواهد خورد.

m2_avh7.jpg

 

چه چيزهايي در محوطه سازي باغ، با اهميت هستند؟

از مهم ترين مواردي که بايد پيش از انجام اين کار مد نظر قرار بگيرد، شناخت فضا و پتانسيل هاي آن به لحاظ مساحتي، جغرافيايي و ... هستند. به طور کلي بايد قبل از هر اقدامي اکوسيستم منطقه به خوبي شناسايي شده و پتانسيل هاي کاشت و نگهداري از گل و گياهان مختلف، مشخص گردد. تنها به اين شکل است که مي توان در مراحل بعدي نسبت به انتخاب گل و گياه و انواع درختچه ها در تناسب با شرايط جغرافيايي و اکوسيستم منطقه، اقدام کرده و در نهايت نتيجه موفقيت آميزي به دست آورد.

وضعيت خاک، شرايط بارش، ميزان رطوبت هوا و ... همگي در اين زمينه به صورت مستقيم اثرگذار خواهند بود.

از چه تجهيزاتي مي توان در محوطه سازي باغ استفاده کرد؟

قطعا قرار نيست تنها المان هاي حاضر در شکل بخشيدن به يک باغ زيبا و مجلل، گل و گياهان مختلف باشد. به حتم اگر به فکر ساير تجهيزات نباشيد، در نهايت کاربري اين باغ با شکست مواجه شده و محيطي اگر چه سبز و جنگلي، اما کسالت آور به مرور خواهد داشت. از اين روي اهميت زيادي دارد که ابتدا تمام تجهيزات ممکن به استفاده در يک فضاي سرسبز باز را شناخته و از آن ها در موقعيت هاي مکاني مختلف و به موقع، استفاده کنيد.

 

به طور مثال شما مي توانيد از سنگ هاي بزرگ صخره اي در نقاط مختلف باغ استفاده کرده و ضمن آن که استراحتگاه هاي به ظاهر طبيعي فراهم مي سازيد؛ به جلوه بصري فضاي سبز خود نيز کمک کرده باشيد. همين طور استفاده متناوب از نيمکت هاي چوبي يا فلزي در پارک يا باغ، فوق العاده کارآمد بوده و به بازديدکنندگان و ميهمانان اجازه مي دهد تا بتوانند به خوبي از فضاي باغ استفاده کرده و هر آن که به هر دليلي مايل باشند، به جاي قدم زدن؛ نشستن را انتخاب کرده و از نيمکت ها استفاده کنند.

به همين شکل احداث آلاچيق، باربکيو، لمکده، زمين بازي، تاب کودک، تاب بزرگسال و ... جايگاه خود را داشته و لازم است که هر يک از اين موارد در موقعيت مکاني مناسب و با داشتن کاربري لازم، ايجاد شوند.

به طور مثال، آلاچيق يکي از آن دست گزينه هايي است که باعث خواهد شد تا ضمن بالا رفتن امتياز کاربري باغ، فضاي خاص و نشاط آوري در آن ايجاد شود. اين آلاچيق ها ممکن است به صورت پراکنده يا در يک فاصله منطقي و تعريف شده، از يکديگر قرار داشته باشند.

نورپردازي چه جايگاهي در محوطه سازي باغ دارد؟

از عناصر بسيار مهم در محوطه سازي باغ، بايد به نورپردازي نيز به صورت مستقل اشاره کرد. نورپردازي ممکن است در ابتدا عنصري بي اهميت يا کم اهميت در ايجاد فضاي سبز و فرم بخشيدن به آن، به حساب بيايد؛ اما به حتم اين عنصر به صورت کاملا متمرکز، تمام نتايج را تحت تاثير خود قرار خواهد داد. از اين روي اگر مي خواهيد کار شما به درستي به پايان رسيده و نتيجه بهره برداري و نه تنها ارائه آن، کامل و بي نقص باشد؛ بايد به موضوع نورپردازي با نگاهي ويژه پرداخته و حتما عمليات محوطه سازي را به اين شکل براي ساعات غروب و تاريکي هوا، معنادار سازيد.

 

اتفاقا زيبايي باغ در تاريکي شب، راز و رمز خاصي با خود همراه داشته و حتما نمي خواهيد که اين بخش از زيبايي و جلوه آن را از دست بدهيد.

سخن پاياني

شما براي محوطه سازي باغ به چه نکاتي دست آويخته و چه مواردي را در زمره اولويت هاي خود قرار مي دهيد؟ نظرات و ايده هاي خود را با ما و ديگر کاربران وب سايت در ميان بگذاريد.

 

موضوع :
برچسب ها : بهترین,تکنیک,های,محوطه,سازی,باغ,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 18 تير 1400ساعت 8:39 توسط فردین | تعداد بازديد : 1 | |

اجاره خانه ويلايي در استانبول با ترک گشت

بهترين قيمت ويلا در استانبول، خريد ويلا در استانبول، خاصترين خانه ويلايي در استانبول و اجاره خانه ويلايي در استانبول با ترک گشت

خريد و اجاره ويلا در استانبول

 

همه مي دانند که استانبول مملو از فرصت هاي جذاب املاک و مستغلات است و آپارتمان ها به طور کلي بازار مسکن را تسخير مي کنند ، تعدادي ويلا با کيفيت بالا براي فروش در مرکز استانبول و حومه وجود دارد. ما در ترک گشت بهترين ويلا هاي فروشي در استانبول با باغ هاي بزرگ ، استخرهاي شناي خصوصي و ساير امکانات لوکس را براي کساني که به دنبال تأسيس خانواده در ترکيه هستند انتخاب مي کنيم. قيمت ها در استانبول مطلوب با نرخ باورنکردني (در سال 2015 به طور متوسط 15?) در حال افزايش هستند و در 5 – 8 سال آينده ادامه دارد. بازده اجاره براي خانه هاي استانبولي نيز زياد است و بسته به موقعيت مکاني شما ، ويلا در استانبول مي تواند هر ساله تا 7? از درآمد اجاره برخوردار شود.

q4_ywq3.jpg

 

هزينه خريد ويلا در استانبول چقدر است؟

 

از آنجا که ويلاهاي استانبول به طور کلي در مناطق مسکوني استانبول ترکيه ساخته نمي شوند ، يکدست نيستند و از لحاظ شخصيت بي نظير هستند. ويلا در استانبول به طور کلي امور بزرگ و حداقل چهار اتاق خواب است. ويلاهاي قديمي استانبول به سبک عثماني نوسازي شده در مرکز شهر براي ابتدايي ترين قيمت از حدود 1 ميليون يورو شروع مي شود و براي خانه هاي عمارت يالي جلوي بسفر تا چند صد ميليون يورو شروع مي شود. مي توان در حومه استانبول خانه اي معقول را از حدود 300000 يورو انتخاب کرد. جزيره پرنسس براي کساني که خواهان بهترين زندگي هر دو جهان هستند – هر دو شهر و روستا – ويلاهاي کنار ساحل در استانبول را ارائه مي دهد.

خريداران ويلا در استانبول مي توانند انتظار قيمت وامکانات کاملا متفاوتي از بازار املاک و مستغلات ترکيه را داشته باشند. از عمارت هاي ساحلي يالي در بسفر تا ويلاهاي مجلل استانبول با استخرهاي اختصاصي ، باغ هاي محوطه سازي شده و آخرين دکوراسيون و طراحي خانه ، نمونه کارها هميشه ارائه مي شود. ليست هاي ما شامل ويلا براي فروش در استانبول آسيايي ، همچنين در سمت اروپايي در بسياري از محله هاي ساحلي و داخلي است.

خريد ويلا در استانبول از کجا؟

 

بودجه شما عامل مهمي در تصميم گيري در مورد خريد خواهد داشت. در ساحل بسفر خانه ويلاهاي مجلل بسياري براي فروش وجود دارد که به عمارت هاي يالي معروف هستند. بيشتر اين عمارتهاي باشکوه مربوط به دوران عثماني بوده و در وضعيت نگهداري قرار دارند. از اين رو آنها به ميليون ها دلار فروخته مي شوند و يکي از گران ترين بازارهاي املاک و مستغلات در جهان هستند. محله هايي با سبد لوکس شامل Uskudar ، Sariyer ، Emirgan ، Tarabya و Ortakoy هستند.

همانطور که استانبول بازار املاک و مستغلات خود را دوباره بازسازي مي کند ، مناطق خاصي به عنوان مقصد محبوب خريداران در حال ظهور است و بويوک چکمجه يکي از آنها است. و شامل خانه هاي يک تا شش خوابه ، صفر و فروش اختصاصي ، کليد آماده و فروش مجدد است. با مجموعه اي متنوع از قيمت ها ، مضامين معماري ، اندازه ها و موارد ديگر ، اين يک مقصد عالي براي خريداران ارزان قيمت و لوکس است که به دنبال خريد ويلا در استانبول هستند.

 

امکانات فضاي باز زندگي در ويلا براي فروش در استانبول

 

اگر ويلاي خصوصي براي خريد در استانبول مي خواهيد ، ويلا با استخر و باغ خود را انتخاب کنيد. در غير اين صورت ، يک موضوع مشترک که در بسياري از مناطق ظاهر مي شود ، امکانات سيته در مجتمع هاي دردار است. امکانات رفاهي مشترک شامل استخرهاي شناي المپيک ، سالن هاي بدن سازي ، سونا ، امنيت محل ، باغ هاي محوطه سازي شده ، سرايدار و خدمات دربان است. همه مالکان براي نگهداري از خود هزينه تعمير و نگهداري را پرداخت مي کنند و از آنها بدون دردسر لذت مي برند. اين نوع مجتمع ها همچنين براي کساني که مي خواهند با خريد اجاره بدهند و از اجاره تعطيلات درآمد کسب کنند ايده آل است.

شروع جستجوي ويلا در استانبول

 

نمونه کارهاي ويلا براي فروش در استانبول شامل تمام اطلاعات براي شروع جستجو از راحتي خانه شما است. از جمله ويژگي هاي اصلي ، دلايل برجسته بودن خانه ، عکس ها و توضيحات کلي ، ما همچنين در مورد محله محلي و منطقه اي که ويلا در آن قرار دارد صحبت مي کنيم. براي اطلاعات بيشتر از جمله نمونه برنامه هاي پرداخت ، جزئيات نحوه خريد ملک در ترکيه ، و چه مي توانيد در مورد املاک و مستغلات ترکيه بدانيد ، از فرم درخواست استفاده کنيد يا امروز با ما تماس بگيريد.

 

قرار ملاقات براي مشاهده ويلا هاي استانبول را ترتيب دهيد

 

براي تنظيم قرار ملاقات براي مشاهده ويلا هاي فروشي در استانبول به دفتر ما در استانبول مراجعه کنيد يا با ما تماس بگيريد. متناوباً ، براي خريداران املاک خارج از کشور ، سفرهاي مشاهده ما مورد توجه خواهد بود. فقط پروازها و هتل خود را رزرو کنيد و زمان آمدن را به ما اطلاع دهيد. پس از ورود و استقرار ، ما جلسه خواهيم گرفت تا در مورد بودجه شما ، و آنچه شما به دنبال آن هستيد ، بحث کنيم. اگر از منطقه مورد نظر براي خريد مطمئن نيستيد ، ما شما را با يک تور آشنا خواهيم کرد تا با محله هاي ايده آل ، مدارس ، ارتباطات حمل و نقل ، مغازه ها و موارد ديگر آشنا شويد. هنگام مشاهده ويلا در استانبول ، ما شما را در هر مرحله از مراحل خريد راهنمايي مي کنيم.

 

 

موضوع :
برچسب ها : اجاره,خانه,ویلایی,در,استانبول,با,ترک,گشت,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 22 تير 1400ساعت 15:19 توسط فردین | تعداد بازديد : 8 | |

آشنايي با حفاظ درب ورودي آپارتمان!

آشنايي با حفاظ درب ورودي آپارتمان!

امروزه استفاده از حفاظ هاي مختلف به عنوان يکي از اجزاي اصلي در ايجاد امنيت براي خانه و ساختمان شما به حساب مي آيد. حفاظ درب ورودي آپارتمان يکي از انواع حفاظ هايي است که به صورت مشبک ساخته مي شود که عمدتا لوزي و و از جنس آهن هستند. اين نوع حفاظ ها معمولا به عنوان يک درب ضد سرقت استفاده مي شوند و باعث مي شوند که شما بتوانيد حتي زماني هايي که در منزل حضور نداريد امنيت را تا حد زيادي ايجاد کنيد.

حفاظ درب ورودي آپارتمان در واقع يک حائل امنيتي و يک جدا کننده است که براي جلوگيري از به هدر رفت فضا مورد استفاده قرار مي گيرد. اين نوع حفاظ ها معمولا به شما اجازه مي دهند که از به هدر رفت فضا نيز جلوگيري کنيد و همچنين ايجاد مزاحمت را نيز در مکان هايي مانند درب هاي ورودي و پاساژ ها کاهش مي دهد. حفاظ درب ورودي آپارتمان عموما از جنس فلزات و آهن است و به همين دليل هم ميتواند يکي از مهم ترين بخش ها در حفظ امنيت باشد.

توليد حفاظ درب ورودي آپارتمان

درب هايي که به عنوان حفاظ درب ورودي آپارتمان توليد مي شوند معمولا داراي انواع مختلفي هستند و توسط شرکت هاي مختلف توليد مي شوند. اين نوع درب ها معمولا با جوش هاي مخصوصي به هم متصل مي شوند تا بتوانند امنيت را به خوبي ايجاد کنند. شما همچنين امکان نصب يک يا چندين قفل را نيز خواهد داشت.

 

درب آهني حياط خانه شما نشانگر سليقه ي خوب شماست

 

درب فلزي حياط خانه خود را زيبا انتخاب کنيد زيرا درب حياط تاثير بسياري در زيبايي خانه دارد. در صورتي که تمايل داريد درب حياط خانه شما به يک نماد تبديل شود کافيست طرح مورد نظر خود را به دست يک شرکت معتبر بسپاريد تا تمامي ريزه کاري و ظريف کاري در طرح درب حياط را پياده کند و در نتيجه شما بهترين درب آهني را در محل داشته باشيد.

آن چيزي که بيشتر از همه و زودتر از باقي ساير عناصر دکوراتيو در خانه شما نقش نمايي مي کند،درب آهني حياط است. درب حياط فرفورژه در طرح هاي ساده يا کلاسيک و همچنين طرح هاي فانتزي با درب حياط برش ليزري و همچنين درب حياط لاکچري جنوبي يا درب حياط شمالي و دو لنگه يا سه لنگه و تک لنگه و همچنين درب حياط فرفورژه يا درب حياط ليزري تنها بخشي از محصولات پرتنوع درب ساختمان است.

 

درب پارکينگ ويلايي نماي ساختمان شما را بيش از پيش زيباتر نشان ميدهد

 

با توجه به اينکه درب ويلايي يکي از عناصر مهم در دکوراسيون خارجي خانه به حساب مي آيد با وجود درب شيک و زيبا مي توانيد نماي خانه خود را بيش از پيش زيبا جلوه دهيد. در نظر داشته باشيد که ساختمان هايي که درب پارکينگ خاص و شيکي دارند، ناخوداگاه چشم آدمي را به سمت خود مي کشد زيرا ببينده با طرح و نماي جالب درب پارکينگ مجذوب نگاه به آن مي شود.

بنابراين اگر شما به دنبال درب پارکينگ هستيد که زيبايي و نماي بسيار خاص و شيکي داشته باشد ما به شما پيشنهاد مي کنيم که درب پارکينگ ساخت اين شرکت را مشاهده نماييد.  انواع دربهاي ويلايي در طرح ها و مدل هاي مختلفي در اين شرکت ساخته مي شود. 

يکي از فاکتورهاي مهمي که بايد در انتخاب درب پارکينگ شيک و زيبا براي خانه يا ويلا و همچنين آپارتمان بايد در نظر بگيريد اين است که بايد طرح و مدل و همچنين جنس درب پارکينگ با ساير نماي ساختمان شما هماهنگ باشد. همچنين بايد در نظر داشته باشيد که درب پارکينگ نيز بايد با درب پارکينگ خانه شما هارموني طرح و رنگ داشته باشد. کارشناسان ما در حفاظ سازه با بهره مندي از علم زيبايي شناختي و همچنين در نظر گرفتن ساير فاکتورها براي امنيت خانه، بهترين مشاوره را در زمينه انتخاب درب پارکينگ مناسب و شيک و همچنين خاص و محسور کننده به شما عزيزان ارائه مي دهند.

درب ويلايي در طرح ها و مدل هاي مختلفي توليد مي شود که اين طرح ها هر يک زيبايي و نماي خاصي را براي ساختمان يا ويلا باغ شما به همراه مي آورد، در نظر داشته باشيد که طرح هاي سفارشي شما در اين شرکت نيز دقيق مطابق با تصوير مورد نظر شما ساخته مي شود.

 

 

 

منبع : خبر گزاري آفتاب

 

 

 

موضوع :
برچسب ها : آشنایی,با,حفاظ,درب,ورودی,آپارتمان!,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 31 تير 1400ساعت 3:27 توسط فردین | تعداد بازديد : 9 | |

يجب عليك تخزين عطرك باردا

يجب عليك تخزين عطرك باردا

لذا فقد استثمرت في زجاجة عطر جديدة دعني أقول بصراحة أنها ليست رخيصة وتريد الاحتفاظ بها لأطول فترة ممكنة. لسوء الحظ ، لا يتم تزويد العطور بالتعليمات أو تعليمات العناية. لن نذكر حتى التظليل (طبقات العطور) ، لأنه عندما يتعلق الأمر بالعطور ، فأنت تعرف في النهاية كيفية ارتدائه ومكان تخزينه. إذن ، ما هي أفضل الطرق للحفاظ على عطرك منعشًا؟

 

يبدأ إتلاف العطر من لحظة فتح العلبة. حتى علب العطور المزخرفة بشكل أساسي ، لها غرض مهم للغاية في الحفاظ على الرائحة بعيدًا عن الضوء ، ومنع الأكسجين من دخول الزجاجة والحفاظ على درجة حرارة ثابتة. أثناء التعبئة ، لا يتعرض للأكسجين حتى الرائحة الأولى ، لذلك تبدأ أي تغييرات داخلية (مثل النبيذ بعد عدم تجريده). بمجرد فتحه ، فإن أفضل رهان لك هو الاستمتاع بالعطر قبل تفريغه والتأكد من تخزينه بشكل صحيح حتى ذلك الحين.

v20_4476.jpg

تخزين عطرك باردا

يقول Diptyque Eduardo Valdes: "إن أبسط شيء وأكثرها عملية هو الحفاظ على عطرك في مكان مظلم وبارد وجاف". تحمي هذه الطريقة العطر من العوامل الثلاثة الرئيسية: الحرارة والضوء والرطوبة. تضيف كريستين شيرلي ، الخبيرة في مجال الرفاهية والمؤلفة والمحرر ومقرها نيويورك: "تعمل مظلة أو خزانة أو رف بالقرب من المدفأة على تقليل العطر بشكل أسرع من تخزينه في مكان مظلم وبارد. من أجل زيادة عمر العطر ، من الأفضل تغطيته بعد كل استخدام لتقليل إمداد الأكسجين.

 

الحمام هو أسوأ مكان لتخزين العطور ، حتى لو كان منطقيًا لأن معظم الناس يستعدون ليومهم. بسبب التغيرات في درجات الحرارة (على سبيل المثال عند الاستحمام) والرطوبة العالية ، فهي في الواقع مقبرة للعطور.

لتخزين العطور

أخيرًا ، يوصي كلا الخبيرين بالثلاجات لتخزين العطور. لماذا ا؟ لأن الثلاجة تحافظ على درجة حرارة ثابتة - وتحافظ على العطر بعيدًا عن الضوء والحرارة - فهي أفضل طريقة لمنع الأكسدة أو التدهور الكيميائي. في الأماكن الرطبة والحارة بشكل خاص ، تبدأ الزيوت الطبيعية والزيوت العطرية في عطرك في التجلط أثناء تحللها. إذا تبخر الكحول والماء ، فستبقى رواسب شراب (وهو ما لا تريده بالتأكيد).

 

من المؤكد أن الفريزر موجود في أسفل الطيف ، لكنه ليس خيارًا غير صالح. يقول والادز: "هناك الكثير من الجدل حول ذلك". "هل هذا يساعد في الحفاظ على عطرك؟ نعم. ولكن هل هو ضروري؟ لا." توافق شيرلي ، ولكن إذا كان عطرك مصنوعًا حصريًا من مواد نادرة وباهظة الثمن ، فقد تكون درجة الحرارة القصوى في المجمد فكرة جيدة. كن. لا تقلق: عطرك يحتوي على كحول يمنعه من التجمد فلا يتحول إلى ثلج كحولي.

 

قطعت العلامة التجارية DS & Durga التي تتخذ من بروكلين مقراً لها خطوة إلى الأمام ، واستناداً إلى COVID-19 ، صممت شاحنة لبيع الآيس كريم بالعطور تسمى FUMETRUCK. إنها توفر جميع المكونات المفضلة للعطر باردًا وفوق الثلج لتأثير ضبابي. يقول المؤسسون: "كانت لدينا دائمًا فكرة أن يكون لدينا سلة آيس كريم لرش ثلج بارد". "عندما ضرب COVID-19 وأغلقنا المتجر ، أنشأنا طريقة لنقل المتجر بأمان إلى الخارج." كما وجد أنه مناسب لفصل الصيف. يتم رسم مسار هذه الشاحنة عبر الإنترنت ويمكن رؤيتها في جميع أنحاء مدينة نيويورك وكذلك أمام متجرها الرئيسي SoHo في أوقات معينة من اليوم. توصي هذه العلامة التجارية بطبيعة الحال بالحفاظ على برودة العطر.

جميع العطور

جميع العطور لها عمر افتراضي يمكنك التحقق منه على checkfresh.com. تميل العلامات التجارية إلى الانخفاض لمدة ثلاث إلى أربع سنوات تقريبًا اعتمادًا على العطر وتكوينه. عادةً ما تدوم الروائح والمسك الأقوى لفترة أطول (وتدوم أيضًا لفترة أطول على الجلد).

 

"بعض العطور النظيفة لها مدة صلاحية أقصر بكثير لأنها تُنتج بدون أي مثبتات أو روائح ،" توضح شركة The Nue Co. زجاجة تقدم عطر "تقليدي". "معظم العلامات التجارية واضحة بشأن مكونات العطور ، لذا فإن اتباعها سيسهل فهم ما إذا كنت بحاجة إلى اتخاذ احتياطات إضافية عند تخزين العطور.

عمره الافتراضي

ومع ذلك ، تقول شيرلي إنه إذا لم يكن قد تجاوز عمره الافتراضي ، فلن تحتاج بالضرورة إلى التخلص منه. مثل الطعام ، فإن أفضل طريقة للحكم على ماضي العطر هي النظر إليه. إذا كانت التركيبة دهنية أو بها رائحة حامضة أو حامضية أو معدنية ، فمن المحتمل أن تكون قد تغيرت. إذا بدأت في التفاعل مع الطفح الجلدي أو الحساسية تجاه الرائحة الأصلية التي كنت تستخدمها لبعض الوقت ، فمن المحتمل أنها تالفة. يقول الخبراء أن هذا نادر - والنتيجة الأكثر شيوعًا هي رائحة خافتة فقدت شدتها ، وطالما أنك ما زلت تشم رائحة شيء ما (ولا يزال يروق لك) ، يجب أن تكون قادرًا على استخدامه لفترة طويلة. بشكل مريح. ولكن نظرًا لأننا جميعًا نشتري العطور لنشمها ، فإن إخراج الزجاجة من الثلاجة لإطالة الرائحة هو على الأرجح أفضل فكرة.

 

موضوع :
برچسب ها : یجب,علیك,تخزین,عطرك,باردا,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 8 مرداد 1400ساعت 13:11 توسط فردین | تعداد بازديد : 16 | |

قيمت گوشي در سايت هاکان موبايل

قيمت گوشي در سايت هاکان موبايل

همانطور که همه ما مي دانيم، قيمت تلفن هاي هوشمند چنان در زندگي ما تأثير گذاشته اند که به بخشي اساسي از زندگي ما تبديل شده اند. تلفن هاي هوشمند و قيمت گوشي موبايل اکنون به اندازه رايانه هاي شخصي و لپ تاپ هاي بزرگ توانايي دارند. آن ها حتي مي توانند عکس ها و فيلم هاي خوبي بگيرند و به همين دليل انتخاب يک تلفن هوشمند با قيمت گوشي خوب ضروري است، چرا که مي تواند کارها را سريع و روان انجام دهد و حتي گاه به گاه عکس بگيريد و فيلم ضبط کنيد. البته تعداد زيادي تلفن هوشمند براي انتخاب وجود دارد که اگر به دنبال يک تلفن هوشمند مناسب براي خودتان هستيد، بسيار راحت گيج کننده مي شود.

b1_mtso.jpg

نکاتي براي خريد گوشي با قيمت موبايل ارزان

زماني که مي خواهيد يک گوشي هوشمند براي خودتان خريداري کنيد، بايد به برخي از ويژگي هاي اساسي آن توجه کنيد. مواردي که هنگام خريد تلفن هوشمند بايد به آن ها توجه کنيد، عبارت است از؛

 • پلتفرم
 • پردازنده
 • رم
 • صفحه نمايش
 • اندازه گوشي
 • دوربين
 • حافظه داخلي و فضاي ذخيره سازي
 • توان باتري
 • امکانات ارتباطي

درباره پلتفرم (سيستم عامل) ها

در زمان خريد، بايد بدانيد که به عنوان مثال مي خواهيد گوشي شما از کدام پلتفرم اندرويد يا ios پشتيباني کند. گوشي هاي هوشمند اپل يا همان آيفون ها، سيستم عامل ios داشته و اغلب گوشي هاي ديگر چون گوشي هاي سامسونگ، شيائومي و ...، پلتفرم اندرويد را پشتيباني مي کنند. بستر هاي نرم افزاري رابطي است که به ما در تعامل با تلفن هوشمند کمک مي کند. شما مي توانيد آن را به عنوان يک محيط تصور کنيد که ما براي استفاده از تلفن هوشمند خود روي صفحه نمايش آن را لمس مي کنيم. دو پلتفرم عمده معرفي شده، سهم بالايي در ميان گوشي هاي خريداري شده توسط کاربران تلفن هاي هوشمند دارند.

اگر دوست داريد دستگاه خود را سفارشي کنيد، بايد به سراغ Android برويد. اما، اگر به دنبال يک سيستم عامل ساده و در عين حال قدرتمند هستيد، به دنبال يک دستگاه ios يا همان گوشي هاي آيفون برويد. يکي ديگر از دلايل مراجعه به آيفون اين است که از 5 سال بروزرساني نرم افزاري و امنيتي اپل پشتيباني مي کنند. بنابراين، اگر به نرم افزار و به روزرساني هاي امنيتي اهميت مي دهيد، به غير از گوشي هاي iPhone Apple براي پشتيباني طولاني مدت تلفن ديگري وجود ندارد. با اين حال، بزرگترين ويژگي آيفون گران بودن آن است. اگر مشکل بودجه داريد، بايد به دنبال دستگاه اندرويدي باشيد. در ادامه بيشتر درباره خريد گوشي هاي آيفون، سامسونگ، شيائومي و ... صحبت خواهيم کرد.

درباره پردازنده

پردازنده گوشي هوشمند شما که به چيپست يا SoC نيز معروف است، مولفه اي است که همه اتفاقات تلفن هوشمند شما را کنترل کرده و عملکرد صحيح آن را تضمين مي کند. در واقع پردازنده به عنوان مغز گوشي هاي هوشمند عمل مي کند. پردازنده ها، همه کارهايي را که در گوشي هاي هوشمند انجام مي دهيم با سرعت يک چشم برهم زدن پردازش مي کنند. اين بخش، تک تک وظايف را خيلي سريع و کارآمد انجام مي دهد بنابراين، انتخاب پردازنده خوب مهم است. برخي از انواع محبوب پردازنده ها، Qualcomm Snapdragon ، Apple Bionic ، MediaTek Helio و Samsung Exynos هستند.

اگر از تلفن خود فقط براي تماس، پيام کوتاه، رسانه هاي اجتماعي يا تماشاي فيلم استفاده مي کنيد، توان پردازنده چندان مسئله مهمي براي شما نخواهد بود. اما، اگر شما يک کاربر با عملکردهاي قدرتمند هستيد يا حتي اگر دوست داريد زياد به بازي بپردازيد، پس بايد يک تلفن هوشمند با پردازنده هاي ميان رده يا رده بالا از کوالکام (در گوشي هاي اندرويدي) خريداري کنيد. پردازنده هاي ميان رده شامل سري Snapdragon 700 و پردازنده هاي سطح بالا شامل سري 800 Snapdragon هستند. پردازنده هاي Snapdragon در مورد تلفن هاي هوشمند اندرويدي بهترين عملکرد را دارند. اما، اگر مي خواهيد آيفون بخريد و يک پردازنده قوي داشته باشيد، بايد به دنبال پردازنده A12 Bionic يا بالاتر باشيد.

انتخاب رم (RAM)

رم در اصل به معني حافظه دسترسي رندوم (Random Access Memory) است. RAM حافظه ذخيره سازي است که به برنامه هاي در حال اجرا روي صفحه يا پس زمينه دسترسي حافظه موقت را مي دهد.  رم لازم است تا داده ها را در تلفن هوشمند به عنوان برنامه کاربردي نگه دارد. بسياري از برنامه ها مانند فيس بوک، توييتر، يوتيوب و غيره در پس زمينه اجرا مي شوند. آن ها فقط براي ارائه ويژگي هايي مانند ارسال اعلان حتي درصورت عدم استفاده از تلفن خود، بايد در پس زمينه اجرا شوند.

اگر از تلفن خود براي کارهاي معمول مانند مرور وب و تماشاي فيلم استفاده مي کنيد، 3/4 گيگابايت RAM بيش از حد کافي است. اما، اگر شما يک کاربر قدرتمند و يا يک گيمر حرفه اي هستيد، حداقل 6 گيگابايت رم يا بيشتر توصيه مي شود.

اندازه گوشي

هر سال گوشي هاي هوشمند بزرگ و بزرگتر مي شوند. با اين حال، داشتن يک تلفن بزرگتر هميشه بهتر نيست. کار با تلفن هاي هوشمند بزرگ بسيار ناخوشايند و آزار دهنده است. کار با يک دست با دستگاه هاي بزرگتر از 6 اينچ غيرممکن است.

توجه به نمايشگر

صفحه نمايش گوشي هوشمند يکي از مهم ترين ويژگي هايي است که در زمان خريد گوشي بايد به آن توجه شود. ما مي توانيم از طريق لمس صفحه نمايش خود به تلفن هوشمند ورودي بدهيم. به همين دليل معمولاً از صفحه نمايش گوشي هوشمند به عنوان صفحه لمسي ياد مي شود. اين دستگاه همچنين يک دستگاه خروجي است زيرا اطلاعات را به صورت تصويري در صفحه شما نمايش مي دهد.

توصيه ما براي نوع صفحه نمايش، يک نمايشگر IPS-LCD يا AMOLED خواهد بود. هر دو صفحه نمايش در واقع بسيار خوب هستند. با اين حال، AMOLED از نظر رنگ و روشنايي نسبت به LCD برتر است. نکته ديگري که بايد به آن توجه کنيد، وضوح صفحه است. مطمئن شويد که يک گوشي هوشمند با وضوح Full HD (FHD) ، FHD+  و Quad HD (QHD) خريداري کرده ايد.

دوربين در گوشي هاي هوشمند

يک دوربين در گوشي هاي هوشمند يک (يا چند) ماژول کوچک در پشت و جلوي گوشي هاي هوشمند است که قابليت ضبط و ثبت عکس ها و فيلم ها را فراهم مي کند. برخي از افراد تصور مي کنند که مگاپيکسل بيشتر و دوربين هاي بيشتر منجر به عکس هاي بهتر مي شوند، اما هميشه براي يک گوشي هوشمند اينگونه نيست.

حافظه داخلي گوشي

حافظه داخلي گوشي، محيط ذخيره سازي است که داده ها را به طور دائم در دستگاه هاي الکترونيکي ذخيره مي کند. تقريباً هرچيزي که روي تلفن خود ذخيره مي کنيم فضاي ذخيره سازي را اشغال مي کند. بنابراين مهم است که گوشي هوشمندي را انتخاب کنيد که فضاي ذخيره سازي کافي داشته باشد. به طور معمول، 32 گيگابايت فضاي ذخيره سازي براي شخصي که کارهاي عادي را انجام مي دهد کافي است. بنابراين، به نظر ما، يک تلفن هوشمند بايد حداقل 32 گيگابايت فضاي ذخيره سازي داشته باشد.

توان باتري

باتري سلولي است که تلفن هوشمند شما را روشن مي کند. باتري در داخل هر تلفن موجود است و اکثر تلفن هاي هوشمند اکنون اين روزها امکان حذف يا ارتقا باتري به راحتي را ندارند. اين روزها تلفن هاي هوشمند مي توانند به راحتي براي 6 تا 10 ساعت استفاده مداوم دوام بياورند. بنابراين، براي اطمينان از اينکه نيازي به شارژ مجدد و مکرر تلفن خود نداريد، تلفني با توان باتري حداقل 4000 ميلي آمپر ساعت يا بيشتر بخريد.

 

امکانات ارتباطي

آخرين مورد از مواردي که پيش از خريد گوشي هوشمند بايد به آن توجه کنيد، امکانات ارتباطي دستگاه است. همانطور که ممکن است بسياري از شما بدانيد، برخي از تلفن هاي هوشمند از ويژگي هاي 5G برخوردار هستند. تلفن هاي داراي قابليت 5G سرعت بهتري را نسبت به تلفن هاي 4G ارائه مي دهند و اين مي تواند براي گيمرهاي تلفن همراه مفيد باشد. اين ها تمام مواردي است که اگر قصد خريد گوشي هوشمند را داريد بايد بدانيد.

 

قيمت گوشي سامسونگ

گوشي هاي سامسونگ، يکي از محبوب ترين توليد کنندگان گوشي در بين کاربران تلفن هاي هوشمند است. اين تلفن ها از سيستم عامل اندرويد پشتيباني کرده و در انواع مختلف با کارکردهاي متنوع، در دسترس هستند. براي خريد گوشي سامسونگ نيز بايد تمام موارد گفته شده در بالا مانند توان پردازنده، توان باتري، نوع و کيفيت نمايشگر، ظرفيت حافظه و ... را با توجه به نياز خود در نظر بگيريد. براي اطلاعات بيشتر از قيمت انواع گوشي سامسونگ، مي توانيد مقاله قيمت گوشي سامسونگ  از هاکان موبايل را مطالعه کرده و با ديد بازتري خريد خود را انجام دهيد.

هاکان موبايل به عنوان يکي از بزرگ ترين فروشگاه هاي اينترنتي موبايل ايران ، انواع گوشي هاي سامسونگ را با قيمت بسيار مناسب در سبد کالا خود قرار داده است. اگر قصد خريد گوشي هاي اين برند را داريد ، مي توانيد با ثبت سفارش خود در سايت هاکان موبايل از مزايا خريد با قيمت مناسب ، دريافت درب منزل و ارسال سريع کالا بهره مند شويد. همچنين مي توانيد با مشاورين هاکان موبايل تماس حاصل نموده تا راهنمايي هاي لازم در مورد محصولات را به صورت رايگان دريافت نماييد و خريد مطمئن تري داشته باشيد.

 

قيمت گوشي شيائومي

شرکت شيائومي، تنها چند سالي است که در زمينه توليد گوشي هاي هوشمند فعاليت خود را آغاز کرده اما در همين مدت کوتاه، توانست توجه طيف زيادي از کاربران تلفن هاي هوشمند را جلب کند. محصولات اين کمپاني گستره وسيعي از گوشي هاي ميان رده تا رده بالا را در بر گرفته و با ارائه قابليت هاي عالي در کنار قيمت مناسب، بيشتر شناخته شده اند. با توجه به تنوع بالا در ميان محصولات شيائومي، انتخاب يکي از گوشي هاي آن اصلاً کار ساده اي نبوده و بايد اطلاعات کافي درباره ويژگي هاي هر يک داشته باشيد. براي انتخاب بهتر، مي توانيد مقاله قيمت گوشي شيائومي را در هاکان موبايل مطالعه کنيد.

قيمت گوشي هاي Xiaomi در بازار ايران متفاوت مي باشد و نمي توان قيمت دقيق و مشخصي را براي آن ها تعيين کرد. اگر قصد خريد گوشي شيائومي را داريد و مي خواهيد هميشه از آخرين قيمت گوشي شيائومي اطلاع پيدا کنيد مي توانيد به فروشگاه اينترنتي هاکان موبايل مراجعه نماييد. فروشگاه هاکان موبايل اين امکان را براي کاربران فراهم آورده است تا هميشه از قيمت هاي به روز شده اطلاع پيدا کنند.

https://hakanmobile.com/product-category/xiaomi-mobile/

 

نتيجه کلي براي قيمت گوشي

يکي از بزرگترين نکات قابل بحث در هنگام خريد گوشي هوشمند و بررسي قيمت گوشي موبايل اين است که مشخصات تلفن همراه را بررسي کنيد تا ببينيد آيا اين مورد نياز ما را برآورده مي کند يا خير. اگر نمي دانيد بايد چه نکاتي را بررسي کنيد، مطالعه اين مقاله مي تواند به شما کمک کند. با مطالعه اين مقاله همچنين مي توانيد درباره هر يک از مشخصات اصلي ذکر شده در مقالات تخصصي موبايل، بيشتر بدانيد. اگر قصد خريد گوشي هوشمند از برندهاي مختلف را داريد، مي توانيد به وب سايت هاکان موبايل براي قيمت گوشي (hakanmobile.com) مراجعه کنيد.

 

تلفن تماس با مشاورين: +982166723298

آدرس: تهران - خيابان حافظ- زير پل حافظ  -جنب کوچه زرتشتيان - پلاک 351 - طبقه اول - واحد 1 غربي

ايميل هاکان موبايل: info@hakanmobile.com

 

منبع:

https://q.utoronto.ca/eportfolios/6788/Phone_prices_on_Hakan_Mobile_site/_____

 

موضوع :
برچسب ها : قیمت,گوشی,در,سایت,هاکان,موبایل,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 11 مرداد 1400ساعت 4:08 توسط فردین | تعداد بازديد : 1 | |

جذب پول و ثروت با احساسات خوب

جذب پول و ثروت با احساسات خوب

x5_5mnt.jpg

 

در ابتدا بايد بگم وقتي حالت خوبه. آدماي خوب و شرايط خوب و درکل حال خوب بيشتري رو جذب ميکني و ميتونيم کاملا و مشخص اعلام کنيم: احساس خوب برابر است با اتفاقات و شرايط خواسته، احساساسات بد برابر است با اتفاقات و شرايط ناخواسته.

 

حالابهم بگو وقتي احساسات خوب باشه چه چيزي از خودت ايجاد ميکني که باعث ايجاد شرايط خواسته ميشه؟ مطمئنن فرکانس و ارتعاش از شما به جهان هستي فرستاده ميشه چون در جهاني کاملا فرکانسيک زندگي مي کنيم و لازمه آگاهي از منبع هر چيزي استفاده از قدرت هاي موجود ميباشد

 

توي مبحث قانون جذب، شما ميتوانيد با استفاده از اصول احساسي خودتون جذب ثروت داشته باشيد. با گفتن اين جمله ياد اولين جذب هاي ثروتي خودم افتادم درست زماني که دانشجو بودم و پول لازم داشتم و بايد تا فرداي آن روز پولي جور ميکردم.

 

کسي نبود که ازش پول قرض کنم و تازه با روش هاي شکرگزاري و احساس خوب آشنايي پيدا کرده بودم و خواستم تا بدون هيچ محدوديت ذهني امتحانش کنم. نشستم و تصور کردم پولي که ميخوام بهم داده شده و مهم نبود از کجا و فقط ميدونستم که بهم پرداخت شده و شروع کردم به رقصيدن و بالا و پايين پريدن و يه فرکانس و احساس فوق العاده به کائنات فرستادم و بعدش خوابيدم

 

صبح که بيدار شدم يه معجزه واقعي اتفاق افتاده بود و درست ازجايي که هيچوقت فکرش رو نميکردم. کائنات پاسخ لازم رو داده بود. دقيقا پولي که لازم داشتم ببعنوان هديه از طرف دانشگاه بهم اهدا شد. هديه اي که کسي نه دليلش رو ميدونست و اول صبح بهم داده بودن. واقعا يه معجزه برام بحساب ميومد چون اون موقع مثل امروز به مباحث قانون جذب و فرکانسيک آشنايي نداشتم

 

الان همه قدرت رو در محصولات فرکانسي خودم يافتم و خود فرکانس ثروت و موفقيت برامون بيشتر از 100,000 فروش ايجاد کرده و اين يعني قدرت واقعي. براي ديدن اين قدرت واقعي وارد سايت گروه تحقيقاتي ليمبيکسا شويد

 

موضوع :
برچسب ها : جذب,پول,و,ثروت,با,احساسات,خوب,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 12 مرداد 1400ساعت 0:34 توسط فردین | تعداد بازديد : 2 | |

زيبايي و تنوع درب فلزي فرفورژه

زيبايي و تنوع درب فلزي فرفورژه

معمولا درب فلزي فرفورژه بايد زيبايي و تنوع در ساخت داشته باشد. بيشتر افرادي که ميخواهند درب فلزي فرفورژه را خريداري کنند در کنار عملکرد آن، بيشتر به ويژگي هاي نماي زيباي آن اهميت مي دهند. اين درب ها در واقع تردد شما را به ويلا ممکن مي سازند و به همين دليل هم بهتر است که علاوه بر زيبايي به کيفيت آن نيز توجه شود .

معمولا اينطور گفته مي شود که خريد درب فلزي فرفورژه نسبت به خريد درب هاي ديگر سخت تر است. شما بعضا ميخواهيد براي خانه خود اين درب ها را خريداري کنيد و شايد بخواهيد ويلاي خود را با دربي زيبا مزين کنيد. در اين حال بايد دقت داشته باشيد که خريد اين نوع درب ها به شما اجازه مي دهند که همزمان با زيبايي امنيت را نيز براي خانه خود ايجاد کنيد پس بهترين راه اين است که هر دو مورد را در نظر داشته باشيد.

به طور کل اما تنوع درب فلزي فرفورژه بسيار بيشتر از تنوع درب هاي معمولي است. اين نوع درب ها با اينکه در جنس هاي مختلفي مثل چوبي و همچنين آهني ساخته مي شوند اما به شما اجازه خواهند داد که همچنان هم زيبايي و هم تنوع خانه خود را حفظ کنيد.

دوام درب فلزي فرفورژه

شايد تصور کنيد که تنها انواعي از درب فلزي فرفورژه امنيت را براي شما ايجاد خواهد کرد که آهني است و نوع چوبي آن شما را دچار مشکل خواهد کرد. در اين حال نکته اي که بايد در نظر بگيريد اين است که اين نوع درب ها اگر از نوع چوبي باشند باز هم براي شما ايمن خواهند بود  و هيچ تفاوت خاصي از نظر امنيتي ندارند. اينکه شما بتوانيد دربي را خريداري کنيد که دوام بالايي دارد در عين اينکه کار شما را براي سال هاي بعد راحت تر خواهد کرد، به شما اجازه مي دهد که امنيت و ايمني را نيز فراهم کنيد.

 

آشنايي با انواع درب ويلايي فرفورژه آهني (جنوبي)

درب ويلايي فرفورژه آهني (جنوبي) امروزه از انواع مختلفي در ها استفاده مي شود که شايد مهم ترين استفاده از آن ها در درب هاي ويلاها باشد.

آيا شما هم با انواع درب ويلايي فرفورژه آهني (جنوبي) آشنايي داريد و مي دانيد که از چه جنس هايي ساخته مي شوند؟

درب ويلايي فرفورژه آهني (جنوبي) هم ميتواند از جنس آهن باشد و هم از جنس چارچوب هاي چدني و يا فرفورژه.در اين بخش با ما همراه شويد تا شما را با انواع درب ويلايي فرفورژه آهني (جنوبي) آشنا کنيم.
درب هاي حياطي فرفورژه از چارچوب هايي ساخته شده اند.که شکل ظاهري آن ها را برخلاف انواع درب هاي مدرن پيچيده تر مي کند.البته اين نوع درب ها معمولا براي ساختمان ها استفاده دارند و متفاوت از درب هاي پارکينگ هستند.

انواع درب ويلايي فرفورژه آهني (جنوبي)

همانطور که ميدانيد، صنعت نرده سازي در ايران پيشرفت بسيار زيادي داشته است.و به يک صنعت مجزا تبديل شده است که به صنعت توليد گل نرده و همچنين درب هاي فرفورژه ويلايي معروف است.اين صنعت در ايران پيشينه اي قديمي دارد.در زماني هاي قديم با ريخته گري و همچنين شکل دادن به آهن انواع درب ها از جمله درب هاي ويلايي ساخته مي شد.اما امروزه اين کار توسط کارگاه ها و کارخانه هاي بزرگ صنعتي انجام مي شود.در زمان هاي گذشته براي اينکه بتوانند درب هاي حياطي فرفورژه را بسازند ابتدا ميله هاي آهن را در کوره هاي بزرگي قرار مي دادند تا آب شوند و گداخته شوند.اين کار براي ساخت درب هاي ويلايي هم انجام مي شود.

انواع درب ويلايي فرفورژه (ورودي)

شما ميتوانيد هم از درب هاي چوبي و هم از درب هاي فلزي به عنوان درب ويلايي فرفورژه آهني (جنوبي) استفاده کنيد.البته دقت داشته باشيد که استفاده از برخي از آن ها در برخي از نقاط کشور مجاز نيست.چرا که ممکن است امنيت خانه و ساختمان شما را با مشکل روبرو کنند.

دوام درب ويلايي فرفورژه آهني (جنوبي)

شايد تصور کنيد که تنها انواعي از درب ويلايي فرفورژه آهني (جنوبي) امنيت را براي شما ايجاد خواهد کرد .که آهني است و نوع چوبي آن شما را دچار مشکل خواهد کرد.در اين حال نکته اي که بايد بدانيد اين است که اين نوع درب ها اگر از نوع چوبي باشند باز هم براي شما ايمن خواهند.

براي مشاوره با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري آفتاب

 

 

 

 

موضوع :
برچسب ها : زیبایی,و,تنوع,درب,فلزی,فرفورژه,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 2 شهريور 1400ساعت 18:18 توسط فردین | تعداد بازديد : 9 | |

مزاياي مرتبط با سايبان خورشيدي

مزاياي مرتبط با سايبان  خورشيدي

چتر خورشيدي يک ساختار شگفت انگيز در فضاي باز است که بسياري از صاحبخانه ها داشتن آن را در نظر مي گيرند. اين اقلام از مارک هاي زيادي تهيه مي شوند و به همين دليل متفاوت به نظر مي رسند. مقداري براي ايوان ، باغ يا هرجاي ديگر در محوطه خانه خود نياز داريد. بسياري از آنها وزن مناسبي دارند و بنابراين بسيار قابل حمل هستند. بنابراين ، مي توانيد آنها را به ساحل يا هرجايي که مي خواهيد ببريد. اين ساختارهاي شگفت انگيز بسيار متنوع هستند ، همانطور که بسياري از شما به زودي متوجه خواهيد شد. شما آزادانه مي توانيد رنگ ، ارتفاع و طرح دلخواه خود را انتخاب کنيد. معمولاً اين ساختار داراي يک شافت و يک سايبان به عنوان يک چتر است. سايبان از پارچه اي بسيار خاص ساخته شده است که کيفيت خوبي دارد.

https://www.evernote.com/shard/s476/sh/bb42e4e0-f55b-13ee-cc44-280c93e930e3/c0bdcc504ba63c0d082b87c38afb3391

https://www.merchantcircle.com/blogs/trades-fort-wayne-in/2021/8/-/2063248

 

 

 

 

به عنوان مثال ، بهترين پارچه ضد آب ، ضد کپک است و همچنين مي تواند در برابر آسيب اشعه ماوراء بنفش مقاومت کند. در نتيجه ، پارچه مي تواند سالها دوام بياورد و ظاهري جديد داشته باشد. تا زماني که يکي را انتخاب کنيد که به راحتي تميز شود ، مشکلي نخواهيد داشت. علاوه بر اين ، پارچه داراي رنگهاي مختلف است ، مانند قرمز ، نارنجي ، سفيد ، آبي ، زرد و چندين رنگ ديگر. حتي مي توانيد براي خود سايه بان طرح دار تهيه کنيد. برخي داراي نوارهاي زيبا و ترکيب رنگ هستند. اگر ارزش زيبايي يک کالا براي شما اهميت دارد ، از انتخاب سايه بان براي خانه خود لذت خواهيد برد. شکل جزئيات ديگري است که سايبان هاي مختلف را زيبا مي کند. برخي مدور ، مربع ، مستطيل و حتي شش ضلعي هستند. جزئيات ديگري که هرگز نبايد ناديده بگيريد ، قطب مورد است. مطمئن شويد که به اندازه کافي قوي است تا بتواند سالها به شما خدمت کند. بيشتر ، يک چتر خورشيدي داراي يک قطب فلزي است ، اغلب آلومينيوم براي دوام آن. شما حتي مي توانيد برخي از اقلام ساخته شده از فولاد را پيدا کنيد ، که حتي قوي تر است. قطب به پايه اي متصل مي شود که مي تواند به درستي خود را پشتيباني کند.

 

مي توانيد آن را روي زمين ، بالاي ميز يا هر سطح صاف ديگري نگه داريد. شکل ميز مهم نيست زيرا بسياري از سايبان ها مي توانند به درستي جا بيفتند. مکانيسم شيب نسبتاً متفاوت است ، زيرا هنگام جستجوي اين موارد متوجه خواهيد شد. شما مي توانيد آنها را با هر زاويه اي که مي خواهيد تنظيم کنيد. البته ، سيستم هاي روشنايي شيک ترين و مفيدترين ويژگي سايبان شما است. اين شامل چراغ ، پنل خورشيدي و باتري قابل شارژ است. پانل معمولاً در نوک چتر است. اين شامل هيچ سيم يا طنابي نيست که نياز به اتصال دارد. به همين دليل است که بسياري از مردم عاشق اين ساختارها هستند. آنها به آنها کمک مي کنند تا در فصل تابستان که مهماني ها معمول است ، انرژي خود را حفظ کنند. علاوه بر اين ، چراغ هاي خورشيدي مانند برق برقي خطري ندارند. تا زماني که باتري ها از کيفيت خوبي برخوردار باشند ، به راحتي قابل شارژ هستند. توجه داشته باشيد که چراغ هاي LED از نظر رنگ و ظاهر متفاوت هستند. آنها مي توانند لامپ هاي خوشه اي يا لامپ هاي جداگانه را در يک غلاف نشان دهند. انتخاب سبک هاي مناسب به شما بستگي دارد. حتي ممکن است تصميم بگيريد که نورپردازي را شخصاً نصب کنيد ، به ويژه اگر قبلاً چتر خورشيدي داريد. به سادگي خريد خود را از طريق اينترنت انجام دهيد زيرا مي توانيد محصولات با کيفيت بالا را دريافت کنيد.

منبع : سايبان برقي منصف   https://sayehban.co/

 

https://www.pawer.global/activity/p/284383/

 

 

موضوع :
برچسب ها : مزایای,مرتبط,با,سایبان,,خورشیدی,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 7 شهريور 1400ساعت 16:35 توسط فردین | تعداد بازديد : 2 | |

حقايقي درباره پکيج هاي دوربين مداربسته در بازار

حقايقي درباره پکيج هاي دوربين مداربسته در بازار

مدتيست در بازار چند عدد دوربين مداربسته  و دستگاه ضبط به همراه متعلقات تحت عنوان پکيج دوربين مداربسته به فروش ميرسد.

قيمت اين پکيج ها بسيار مناسب بوده و به همين دليل اکثر مردم نياز خود را با اين نوع محصولات برطرف ميکنند.

غافل از اينکه نميدانند هزينه اي که پرداخت ميکنند بابت چند عدد دوربين و دستگاه ضبط درجه پايين چيني و متعلقات غير استاندارد ميباشد.

متاسفانه دوستاني که اين محصولات را ارائه ميکنند براي ارزان شدن و ثابت ماندن حاشيه سود خود از معمولي ترين و بي نام و نشان ترين دوربين ها و دستگاه هاي ضبط استفاده ميکنند که 90 درصد اين موارد گارانتي ندارند و هنگام فروش ادعا ميکنند که اجناس داراي گارانتي ميباشند ولي در واقع خود آنها پکيج خود را گارانتي  ميکنند و در بسياري از مواقع با دروغ و فريب دوباره مشتريان خود مشکلات پيش آمده اعم از سوختگي دوربين ، کاهش کيفيت تصوير ، سوختگي هارد ديسک و مسائلي از اين قبيل را تقصير نگهداري نادرست کاربر يا خارج بودن از شرايط گارانتي اعلام ميکنند.

جدا از اين موارد ، لوازم مورد نياز ديگري مثل کابل ها نقش مهمي در کيفيت و دوام سيستم ايفا ميکنند که بازهم به دليل بهره سود بيشتر و قيمت پايين تر در پکيج هاي مذکور از کابل هاي شيلد آلومنيوم و يا مغزي آلومنيوم با رنگ مس استفاده ميشود که کيفيت و عمر تصاوير را در طولاني مدت به شدت کاهش ميدهد و در بسياري از موارد از کابل هاي ترکيبي هم استفاده ميشود که در آنها از سيم هاي افشان نازک به عنوان رساناي برق استفاده مي شود . اين نوع کابل ها به دليل نزديکي برق کنار تصوير باعث ايجاد نويز در تصوير شده و در گذر زمان به دستگاه و دوربين آسيب جدي وارد ميکند.

همچنين در مواردي ديده شده که دوربين هارا با لنز سوني معرفي ميکنند و يا کل پکيج را ساخت کشور کره اعلام ميکنند. در رابطه با لنز سوني لازم است بگوييم که عموما دوربين هاي مداربسته به دو دسته ccd و cmos تقسيم ميشوند.

در واقع منظور همان هسته پردازنده تصوير است که در دنيا فقط چند کمپاني بزرگ و معتبر اقدام به توليد آنها ميکنند مثل سوني ، شارپ و …. پس هنگام شنيدن اين واژه (لنز سوني) بدانيد که منظور چيست.

در ضمن تمامي محصولات مداربسته داخل بازار ايران غير از چند برند معروف همگي ساخت کشور چين هستند.

نتيجه گيري کلي در رابطه با پکيج هاي دوربين مداربسته :

1- هنگام خريد سعي کنيد از برند بودن دوربين ها و خصوصا دستگاه ضبط اطمينان پيدا کنيد.

برند هاي معتبر و قيمت مناسب بازار ايران:

HIKVISION

DAHUA

CNB

HIVISION

EVERSMART

2- از گارانتي معتبر اجناس مطمئن شويد.

معمولا شرکت هاي ارائه کننده گارانتي داراي وب سايت و شماره ثبت و اينماد ميباشند.

از کجا بفهميم جنس مورد نظر برند معتبر است يا نه؟

هر دوربيني که برند واقعي باشد داراي سريال يا شماره مدل معتبر است.

کافيست شماره مدل دوربين را بپرسيد يا از زير دوربين رويت کنيد و بعد آن را در قسمت جستجوي سايت گوگل تايپ کنيد . اگر نتيجه فوق شامل چندين سايت با آدرس هاي متفاوت بود و همچنين در قسمت جستجوي عکس گوگل تصوير همان دوربين به صورت متوالي نمايش داده شد بدانيد آن محصول برند است و شناسنامه دارد. به عنوان مثال اين يک شماره مدل از دوربين هايک ويژن ميباشد.

DS-2CE55C2P(N)-IRP

بعد از جستجو در گوگل به نتايج فوق خواهيد رسيد.

و در آخر نکته اي مهم در اينباره:

قيمت دوربين با برند معتبر ممکن است کمي گرانتر از دوربين هاي تقلبي  باشد.

به عنوان مثال در نظر بگيريد که شما يک پکيج ارزان قيمت 4 دوربيني را با  مبلغي به صورت فرض حدود 1ميليون چهارصد هزار تومان تهيه کرديد ،و  قرار باشد 200 تا 400 هزار تومان بيشتر هزينه کنيد و در عوض از برند معتبر استفاده کنيد ، صاحب سيستمي با کيفيت و با عمر طولاني و همچنين با گارانتي معتبر شرکتي خواهيد شد و در نهايت امر اصلا اين رقم مابه تفاوت ارزش چنين ريسک بزرگي ندارد.

يا در مواقع سرقت يا به هر دليل ديگري نياز به دسترسي تصاوير ضبط شده داشتيد ، ميتوانيد با اطمينان خاطر از کيفيت و صحت وجود ، از آنها استفاده کنيد .

در مواردي ديده شده دستگاه غير استاندارد خود به خود خاموش شده يا از ضبط متوالي ايستاده ، همچنين در مواردي باعث از بين رفتن هارد ديسک شده و فروشنده عيب دستگاه خود را نپذيرفته و دليل اتفاق را نوسان برق عنوان کرده و شامل گارانتي خود ندانسته.

نکته پاياني :

دستگاه هاي ضبط داراي برند هميشه از نرم افزارهاي قدرتمند و اختصاصي بهره مند هستند و در زمان انتقال تصوير روي موبايل و رايانه بسيار کم مشکل و با کاربري ساده و محيط جذاب هستند ولي دستگاه هاي ارزان قيمت و تقلبي از برنامه هاي عمومي استفاده ميکنند و کار کردن با آنها اکثرا دشوار و گيج کننده است همچنين امکان هک شدن و دسترسي افراد سودجو به تصاوير دوربين هاي شما بسيار زياد است.

 

 1. https://replit.com/@hiktejarat
 2. https://www.snupps.com/hiktejarat
 3. http://ttlink.com/hiktejarat
 4. https://www.quora.com/profile/Hiktejarat

 

 

 

موضوع :
برچسب ها : حقایقی,درباره,پکیج,های,دوربین,مداربسته,در,بازار,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 16 شهريور 1400ساعت 11:54 توسط فردین | تعداد بازديد : 2 | |

با درج تبليغ در سايت کرج آگهي ديده شويد.

با درج تبليغ در سايت کرج آگهي ديده شويد.

 

222222_a9m.jpg

شما مي‌توانيد فروشگاه، محصولات و خدمات خود را در سايت کرج آگهي ثبت و از اين طريق به تعداد کثيري از مشتريان معرفي شويد. به طور حتم بهره‌مندي از تبليغات در اين سايت باعث جذب مشتري بيشتر و افزايش درآمد شما مي‌گردد.

درج آگهي در سايت کرج آگهي به دو صورت کاملاً رايگان و ويژه (با تعرفه اي مشخص) به‌راحتي قابل انجام است.

 

?? #تعرفه_آگهي ??

? #آگهي_رايگان ??

?  مشاهده جزئيات بيشتر در سايت کرج آگهي (https://karajagahi.com/)

 

?#آگهي_شبکه‌‌_هاي_اجتماعي ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي

? انتشار 2 استوري در اينستاگرام

? آگهي در کانال تلگرام به مدت 12 ساعت پين مي‌شود.

? نمايش لينک سايت و شبکه‌اجتماعي شما

? آگهي هرگز پاک نمي‌شود.

?? هزينه آگهي: 3?000 تومان

 

? #آگهي_سه_ماهه ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي

? انتشار 3 پست و ? استوري در اينستاگرام

? آگهي در کانال تلگرام به مدت 2? ساعت پين مي‌شود.

? نمايش لينک سايت و شبکه‌اجتماعي شما

? امکان نمايش آگهي در #صفحه_اول_گوگل

? آگهي 3 ماه نگه داشته مي‌شود.

?? هزينه آگهي: 2?0000 تومان

?? هزينه تمديد آگهي: 200000 تومان

 

?#آگهي_شش_ماهه ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + کانال تلگرام کرج آگهي

? انتشار ? پست و 12 استوري در اينستاگرام

? آگهي در کانال تلگرام به مدت ?8 ساعت پين مي‌شود.

? نمايش لينک وبسايت و شبکه‌اجتماعي شما

? امکان نمايش آگهي در #صفحه_اول_گوگل

? آگهي ? ماه نگه داشته مي‌شود.

?? هزينه آگهي (10%تخفيف): ??0000 تومان

?? هزينه تمديد آگهي: ?00000 تومان

 

?? ثبت آگهي از طريق لينک زير????

https://karajagahi.com/ثبت-آگهي

 

موضوع :
برچسب ها : با,درج,تبلیغ,در,سایت,کرج,آگهی,دیده,شوید.,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 28 شهريور 1400ساعت 16:31 توسط فردین | تعداد بازديد : 0 | |


صفحه قبل 1 2 صفحه بعد