تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
دانشگاه و نقش آن در آينده شغلي دانش آموزان

من وپسرام

دانشگاه و نقش آن در آينده شغلي دانش آموزان

 

 

دانشگاه و نقش آن در آينده شغلي دانش آموزان

 

• فرهنگ دانشگاه بر موفقيت آن در توليد نوآوري تأثير مي گذارد و مي تواند بر فرهنگ يک منطقه تأثير بگذارد.

 

• يک دانشگاه فقط جوانان را براي انواع مختلف نقشها در يک اقتصاد نوآورانه آماده نمي کند. بزرگترين ماموريت آن "کشف و اختراع آينده" است.

 

• سياست هاي انتقال دادن فناوري به دانشجويان در دانشگاه ها ممکن است نياز به بررسي و ارزيابي دقيق داشته باشد.

 

• دانشگاه ها ممکن است از بررسي قوانين حاکم بر مدت زماني که اساتيد مي توانند به فعاليتهاي خارجي اختصاص دهند ، سود ببرند.

 

• اعضاي هيئت علمي و دانشجويان ممکن است ، در منافع و تعهداتي با هم تضاد باشند که بايد درک شوند و به درستي مديريت شوند.

 

نقش کنکور و انتخاب رشته درآينده دانش آموزان

 

مهمترين محصول دانشگاهها ، دانشجويان تحصيل کرده هستند که اين دانشجويان نه تنها بنيانگذاران شرکتهاي جديد در اينده خواهند بود .

اگر دانشگاه مناسب خود را انتخاب کنيد ، زمان دانشجويي شما به احتمال زياد لذت بخش و رضايت بخش خواهد بود. اما در پايان آن چه نتيجه اي دارد ؟

آيا انتخاب شما در مورد تحصيل و محل تحصيل به کار شما کمک مي کند؟

برخي از دانشگاه ها سابقه بهتري نسبت به دانشگاه هاي ديگر دارند و دانشجويان را به خود جذب کرده زيرا شغل هايي با درآمد بالا را در برميگيرند .

هرچند انجام مقايسه بسيار دشوار است و بزرگترين فاکتور در مورد شغل آينده ي شما اين است که ، دانشگاه ها مي توانند برخي از کارها انجام دهند تا کيفيت تدريس خود را بالا تر ببرند .

 

يادگيري مرتبط با کار:

برخي از دانشگاه ها سخت تلاش مي کنند تا تجربه دنياي کار را در دوره هاي خود وارد کنند. اين ممکن است شامل قرار دادن (به عنوان مثال ، گذراندن يک سال در طول برنامه شما در کار در صنعت) يا پروژه هاي دنياي واقعي باشد که در طول تحصيل خود روي آنها کار مي کنيد .

 

اعتباربخشي:

براي بسياري از مشاغل ، شما بايد داراي صلاحيت حرفه اي باشيد. برنامه تحصيلي شما بايد توسط يک نهاد شناخته شده "معتبر" باشد.

برخي از اين نهادها فقط مي توانند مدارک تحصيلي را در يک کشور يا در نقاط خاصي از جهان (مانند اتحاديه اروپا) تأييد کنند ، اگر شغل شما به احتمال زياد به مدارک خاصي نياز دارد (به عنوان مثال پزشکي ، مهندسي ، حسابداري ، معماري و غيره) ، مطمئن شويد که اعتبار دوره شما مربوط به نقاطي از جهان است که مي خواهيد در آنجا کار کنيد.

 

مهارت ها:

وقتي تلاش مي کنيد شغلي را بدست آوريد ، صلاحيت شما اهميت دارد ، اما مهارت هاي گسترده تر شما نيز اهميت دارد - مواردي مانند توانايي کار در گروه ، مهارت هاي ارتباطي يا ابتکار عمل.

فعاليت هاي فوق برنامه به شما اين شانس را مي دهد که اين مهارت ها را توسعه داده و دستاوردهاي خود را به نمايش بگذاريد ، دانشگاههايي که اين فرصتها را ارائه مي دهند ممکن است مستقيماً براي کمک به حرفه شما اين کار را انجام ندهند که در اين راستا ميتوانيد از مشاوره شغلي و حرفه اي کمک بگيريد.

 

سرمايه اجتماعي:

اشتغالزايي شما تا حدي به سرمايه اجتماعي شما بستگي دارد و همچنين ايجاد ارتباطات خوب به شما کمک خواهد کرد .

برخي از دانشگاه ها ميتوانند شما را به فارغ التحصيلان گذشته ، رهبران صنعت ، کارفرمايان محلي و حتي دانشجويان ديگر وصل کنند .

 

شهرت:

طبق تحقيقاتي که انجام شده است دريافتيم که ؛ اغلب دانشگاههاي معروف که فکر مي کنيد گذرنامه اي براي يک حرفه خوب هستند ، در واقع هيچ مزيت خاصي براي دانشجويان خود نسبت به سايرين که داراي نمرات مشابه در ساير دانشگاه هاي مشابه تحصيل کرده اند ، نشان نمي دهند.

در طول سالها ، هر چند ، ممکن است مزايايي را مشاهده کنند ، اما از آنجا که اين دانشگاهها در وهله اول بسيار گزينشي هستند ، هنوز نمي توان انتخاب کرد که ارزش افزوده اي که دانشگاه به دانشجو داده است. شما عزيزان ميتوانيد براي دريافت مشاوره کنکور و مشاوره شغلي به صورت مشاوره رايگان اينترنتي هم با مشاوران گپچه در ارتباط باشيد.

براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد.

 

موضوع :
برچسب ها : دانشگاه,و,نقش,آن,در,آینده,شغلی,دانش,آموزان,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 25 شهريور 1400ساعت 1:26 توسط فردین | تعداد بازديد : 2 | |